Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
hello!

nagyon érdekelne az RC'S terület alkalmazása, lehetséges ez?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az RC-hez való hozzáférés feltételeit a fentiekben már többször leírtuk.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Elolvastam az rc részhez való hozzáféréshez szükséges utasításokat, de azt akartam kérdezni, hogy a kijelentés a hagyja itt az alkalmazást, (alkalmazás?) És itt kell meghajolnom, hogy hozzáférjek? Én vagyok egy eladó, de én csak ő's stent az árusítás a tagok az ők újak
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ön nem eladó a fórumunkon. De maradjon velünk, közel áll ahhoz, hogy ingyenes hozzáférést kapjon.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Csak azt akarom mondani, hogy amikor megtaláltam ezt a fórumot, meggyulladtam, mert évek óta kerestem egy kémiai alapú fórumot a hatóanyagokról. Hatalmas űr volt a kaptár és a ródiumtól egészen mostanáig. Amellett, hogy megtanulok mindent, amit csak tudok a hatóanyagok szintéziséről, és hozzájárulok, ahol és amikor csak tudok, a kutatási vegyszerek történetesen az igazi érdeklődési területem. Számos kutatási vegyszerrel van tapasztalatom, és minden nap eltöltök egy kis időt az elérhető boltok átnézésével, és megjegyzem, hogy mely eladókban lehet még megbízni, és melyek kezdtek el csalni. Azt kell mondanom, hogy az elmúlt két évben az egész színtér nagyot esett. Úgy érzem, hogy a csalók és a valódi eladók aránya naponta növekszik, és a viszonylag nemrégiben lezárt néhány legjelentősebb megmaradt kínai eladót, a dolgok mozgásban vannak. Ha ehhez hozzávesszük, hogy a reddit számos alredditet betiltott a beszerzés miatt, vagy a rarechems-t hackerek vették át, akkor csak örülök, hogy új otthont találtam a hobbimra vonatkozóan.
Lelkesen tanulni mindent, amit tudok, keresni a tartásom, és hozzájárulni.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hello mindenkinek, id szeretnék meghívást kapni az RC szekcióba, im egy újonc, de megpróbálok aktív maradni és sokat tanulni! im extremly érdekel a kémia tanulása és a prekurzorok prekurzorok előállításának módja, köszönöm ezt a fórumot és az értékes információkat.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Egészen a közelmúltig azt hittem, hogy a tudásnak napjainkban már nincs is szilárd definíciója, látva, hogy az internetről szinte bármilyen információhoz hozzájuthatunk. De mióta érdeklődöm a drogok iránt, láttam, hogy rengeteg olyan rejtett szintézis és módszer van a drogok előállítására (nem csak ezen a fórumon), amit az interneten nem lehet megtudni. Eleinte nem örültem ennek, mert ez azt jelentette, hogy nem tudok csak úgy rákeresni bármelyik drogra, és megkapni a legjobb módszert az előállításához. De aztán rájöttem, hogy ez egy jó dolog lehet. Azon kívül, hogy rengeteg ember készít alacsony minőségű-potenciálisan veszélyes drogokat, mivel mindenki a legjobban tájékozott lehet mindenről, a társadalom gyakran nagyon polarizálódik, és ez elég demoralizáló volt számomra, amikor egy témában akartam kutatni, tudván, hogy már minden információ ott van. Az a tény, hogy a kábítószerekről vannak információk, amelyeket csak a legzseniálisabb vegyészek hivatottak megszerezni, reményt ad nekem. Emellett egy nagyon misztikus aspektust is ad a kémiának, ami szerintem nagyon szórakoztató.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Hol van ez az RC rész, már mindenhol kerestem. el van rejtve a nem meghívott tagok számára?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
A fórumok oldalán található, a "Kutatási vegyi anyagok" névvel.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Mi található az RC részben? Szeretném látni.
Láttam szinte minden gyógyszer szerkezetét, mivel a kutatási vegyi anyagok megjelentek, azt hiszem, látni fogok valamit, amit korábban láttam.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Üdvözlöm, HEISENBERG
Én már hozzáférhetek az RC részhez?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Üdvözlések. Nem, még nem lehet, nem látom, hogy eléggé hozzájárultál volna a fórumhoz ahhoz, hogy ezt megtehesd.
 
Top