2-флуороамфетамин

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Малка заслуга за това вещество има 2-флуороамфетаминът.
Със своя стимулиращ ефект в сравнение с лекарствата на пазара на групата то е наистина ефективно. Липофилията не може да го направи по-лесно за орално роа индуциране, направено просто.
Начинът, по който потиска централната нервна система, е специфичен по свой начин и може да бъде много полезен дори при заместване на Adderall. Намирам, че той има подобни ползи, достатъчно значителни, за да го нарека аналог на братовчед му декстроамфетамин. като се има предвид, че те са силно структурно свързани между изомера декстро и флуоро атома на бензеновия диск, определено има някаква химическа романтика.

Предполагам, че подобно вещество би процъфтяло в по-консервативните групи; хора, които търсят вещества, които ви помагат да процъфтявате с по-лечебна цел и но също така да намерите удоволствие.

(Може би защото се предполага, че то насърчава освобождаването на допамин и норепинефрин в мозъка).
Препоръчвам на всички, които тепърва започват да се занимават със синтетични, химически или изследователски химикали, да започнат оттук. 2-фа също е много мощна!

Ето полезни връзки, за да видите физическите характеристики:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
НО?! Ами позиция 2 е мета, така че всичко е за самия него, но мета директорите са предимно деактивирани, така че това прави странен вид самооценка. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Разбирам метадиректива толкова, колкото разбирам орто и пара. Флуорът на мета не е точно примес?

Чрез моя опит това "обезценяване "го обезсилва по начин, който е полезен и се различава от другите амфетамини.

- Сънят и събуждането са страхотни
- & дългосрочна успокояваща стимулация на следващия ден. Тя се задържа.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Позиция 2 винаги е орто, не може да бъде мета, тъй като това винаги е позиция 3 (орто, мета и пара са 2, 3 и 4 по отношение на другото заместване, което е едно (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Благодарим ви за вашите уроци. Имам още по-добро разбиране за между позициите на двете вещества върху бензеновия пръстен и разбирам разликата.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Как се сравнява с 4-fluoro? Спомням си, че ми хареса доста, когато го опитах преди около 15 години, много гладко и "чисто"
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Заместването с 4 в случая на F е най-мощното, доколкото си спомням.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Мотивирането на другите да документират темата ме прави удовлетворен.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Аз също. Ето какво се случва, когато обичаш това, което правиш, и следваш страстта си. Харесва ми да бъда част от анонимните групи, които влияят на хората да се издигнат над тях. Изучаването на химията и технологиите е начин да оцелеем и да продължим напред.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Имах мозъчно перде.
Какво ще кажете за това? Пара или мета? J/k, запознайте се с Мара Р. Пета, тя е нова тук
LvCOmUEVjQ
 
Top