Ефекти, продължителност и изтегляне на 5f-adb?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички,

Планирам да закупя 100 г 5F-ADB. Имам голям опит с MDMB-4en-PINACA и повечето от синтетичните канабиноиди на JWH. За тези, които вече са опитвали 5F-ADB, какъв е ефектът му в сравнение с обикновения THC? Също така, колко дълго продължават ефектите?

И накрая, бих искал да знам колко от него трябва да се употребява, за да се развие зависимост, и какъв е гладът.

Благодаря на всички за мненията ви!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Хей хей

аз използвам и двете от години
Любимият ми е 5cl но си още време въпрос на качество от партидата в момента кой най-много партиди идват от прекурсори бих казал че са много силимарни изобщо
Ако сте забелязали, че в последно време зелена , червена и бяла партида от 5f adb се разпространява по света в този момент 😂

Ако имате нужда от повече информация, моля, пишете
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB е много по-силно действащ от THC. Потребителите често съобщават за изключително интензивни и зашеметяващи ефекти, включително силно чувство на еуфория, променени възприятия и в някои случаи халюцинации.

Страничните ефекти могат да бъдат тежки и да включват изключителна тревожност, параноя, объркване, възбуда, ускорен сърдечен ритъм, високо кръвно налягане, гадене, повръщане, а в някои случаи - припадъци или загуба на съзнание. Има съобщения и за дългосрочни психологически ефекти, като например постоянна тревожност или депресивни симптоми след употреба.

Рискът от предозиране е значително по-висок при употребата на 5F-ADB. Предозирането може да доведе до тежки симптоми като гърчове, сърдечни пристъпи или дори смърт. Тесният терапевтичен прозорец (диапазонът на дозата, която предизвиква желания ефект, без да причинява токсичност) го прави опасен.

Началото на ефекта обикновено е бързо, като настъпва в рамките на няколко минути след пушене или изпаряване. Продължителността на ефекта може да варира, но обикновено пиковото изживяване продължава 1-2 часа, последвано от продължително успокоение, което може да продължи няколко часа. Общата продължителност може да бъде около 4-6 часа, но остатъчните ефекти като тревожност или дискомфорт могат да продължат много по-дълго.

5F-ADB е много по-мощен и има по-висок риск от тежки странични ефекти и предозиране в сравнение с THC. Ефектите му са по-интензивни и по-малко предвидими, което го прави значително по-опасен.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Дадох го на двама души с. Noooo tolarence and the symptoms are very scary ... and the mix is 40grams at 60 g herb!!!vevery potent,by the way if any guy now correct how % is this mix please tell me to be better at my knowledge!!!! Благодаря
 
Top