Question Въпрос на устойчивост

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, приятели,

От повече от десетилетие съм (под друг псевдоним) част от културата на сивата зона/ресурсите на химикалите/ и легалните наркотици в Клийннет. Бил съм модератор на множество вече несъществуващи форуми на доставчици. Виждал съм ги да идват и да си отиват.

Въпросът ми е: как ВВ очаква да не бъде конфискуван домейнът му? Уважавам професионалния, ориентиран към намаляване на вредите и химията подход на ВВ, обаче съм виждал как подобни усилия се ерозират и унищожават.

Друг въпрос, защо се опитвате да създадете уебсайт на клиринговата мрежа?

Благодаря
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Абсолютно се възхищавам на визията зад този проект и на смелия екип, който стои зад него.
При това притеснението ви е правилно и аз също се чудех вече за това, тъй като форуми като този са това, от което общността се нуждае, и дълготрайността на подобни проекти може да повлияе положително на много хора.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Дори ако домейнът на clearnet е недостъпен, ние разполагаме с домейн onion, който винаги ще работи. Съдържанието, което създаваме, се разпространява в мрежата много бързо, нашите усилия ще останат в интернет завинаги.
Имаме големи планове, ще създадем нови стандарти за форумите в сянка и ще вдигнем минималната летва за качество на всички подобни проекти.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Да, видеоклиповете със синтетични материали вече са експлоатирани наоколо. Те са толкова добре направени. Знаех, че зад тези усилия трябва да стоят сериозни и отдадени хора.

Оценявам работата ви. Реших, че си струва да попитам. Това е един от най-професионалните сайтове, които съм виждал. Със сигурност знанията по химия са над това, което съм виждал.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Наистина оценявам тежката и професионална работа, която вършите тук за общността на clandistine, и се гордея, че съм част от нея от първите дни :) Нямам търпение да видя докъде ще стигне това през следващите години!
 
Top