Ефективен начин за получаване на ефедрин ли са растенията ефедра?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Както много от вас знаят, методът P2NP е много труден за много хора, тъй като включва материали като нитроетан, чиято продажба подлежи на контрол, и няма алтернативи.

Видовете на растението ефедра (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) обикновено растат в изобилие в страните, граничещи със Средиземно море. Много ми е интересно да знам дали преработката на тези растения и по този начин получаването на ефедрин може да бъде ефективно в краткосрочен и дългосрочен план.

Всяка помощ от хора, които имат познания по този въпрос, би била наистина полезна.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ако разполагате с добър и голям източник на ефедра - това е чудесно.
Но ако вашият климат не е в състояние да произведе това растение - използвайте псевдо или норефедрин
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Знаете ли колко ефедра би била необходима за производството на около 1 кг ефедрин, плюс-минус? За да ми помогнете да прегледам възможностите си и да разбера кой път трябва да поема.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Мисля, че трябва да се опитате да намерите някои доставчици за ефедрин на псевдо, или фармацевтични продукти, които съдържат псевдо.
Също така можете да опитате с норефидрин. Можете да го намерите в някоя ветеринарна аптека.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Ако изчислявам правилно, трябва да имате около 50 кг растение с добър естествен процент активен субстанция, за да получите 1 кг смес от всички алкалоиди в него. Не съм химик, просто съм математически и физически маниак. И също така ви трябва правилната раса ефедра, защото процентът. Също така ви е необходим 100% добив
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Определено ще бъде много трудно да се получи някаква стойностна сума. Ако искате да направите това в "хоби" мащаб, тогава можете да опитате да възпроизведете някоя от многобройните статии, описващи това извличане, но килограмният мащаб вероятно е много досаден
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Можете да си направите ефедрин в домашни условия с помощта на бензалдехид, мая и захар.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Направих публикация, в която обяснявам процеса. Това далеч не е толкова лесно
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC у дома не е реално осъществим за съжаление, обсъжда се от много години, като в крайна сметка никога нищо не се реализира. Всички спекулации.

За извличането на алкалоиди по принцип са необходими много килограми растителен материал, например за кокаина, за производството на 1 кг са необходими средно 250 кг листа, за да имате представа.

В домашни условия в малък мащаб, ако наистина желаете да го направите, това е възможно. От 2 кг Ма Хуанг можете да извлечете около 10-15 грама ефедрин, който да използвате за малко количество.

Можете да го намерите за продажба онлайн, ако потърсите "Mo Huang". Видът, който искате, е Ephedra Sinica stapf. Не използвайте мормонски чай, тъй като той съдържа много малко количество алкалоиди.


Екстракцията по Сокслет е най-добрият начин, ако питате мен.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ако сте китаец, това е безопасно и лесно за получаване. Ефедрата е подобна на други растения. Някои хора в Китай смятат плевелите за ефедра. Освен това само един вид ефедра в Китай е ценен за засаждане. Другите сортове или имат ниски нива, или са защитени.
 
Top