Най-добър разтворител за рекристализация на псевдоефедрин

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Здравейте,
Имам въпрос. Кой е най-добрият разтворител за рекристализация на псевдоефедрин? Искам да кажа, че в разтворител при нормална температура той е неразтворим, но ако нагрея, псевдоефедринът е разтворим. Моля, помогнете ми, не го намерих в интернет.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Първо, защо бихте искали да рекристализирате псевдоефедрин?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Мисля, че може би това, което той има предвид, е има ли друг разтворител освен метанол, който може да се използва за извличане на псевдо от хапчета. не придобиване на псевдо, което е фармацевтичен клас, където можете просто да бам изхвърли е мечтата . Така че можете да разтворите хапчетата във вода, след това да сложите разтворител отгоре и да измиете с луга, за да получите по-чисто псевдо????
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Бих нарекъл това екстракция, а не рекристализация. За да направите прилична рекристализация, трябва да започнете с доста чист химикал, не можете да рекристализирате псевдоефедрин от хапчета в една стъпка
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Живея в страна, в която е псевдо силно ограничено, така че е разпространено само като смесвам псевдо с ибупрофен Екстрахирах с етанол и го оставих да се изпари. Добавих вода и я филтрирах. И оставих водата да се изпари, но имам много мръсен разтвор на псевдо и декстроза или други неща. Използвах Nurofen Stopgrip, който можете да намерите в интернет, ако искате.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Какво ще кажете за тази идея на Krazy. Да речем, че мога да отделя маслото от реакцията. И да го поставя в реторта и да сложа бехерова чаша с ацетон и чи, ако оставя маслото в ретортата да капе в бехеровата чаша, ще кристализира ли? И ако започна с най-добрия E,R&I, който мога да получа, крайният продукт ще бъде първокласен? И има ли уравнение, по което мога да разбера колко ще тежи кислородът на дадено количество псевдоенергия. И какъв е добрият добив по пътя за Москва. И кой от трите маршрута Москва, хипо или Нагай има най-висок добив? и можеш ли да ми кажеш защо след като направя малко безводен (брезов) метамфетамин, започвам да халюцинирам? Може ли някой от лития, който се използва, да се захранва със скоростта, ако ни до много
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Не разбирам и половината от това. методът на Москва може да даде до 90%, което е много в сравнение с другите. Можете да сравните молното тегло на псевдоефедрин/ефедрин с м. ет. На метамфетамин и това ще ви даде теглото на 0.(х 1 000 000, количеството молекули в mol.) Не би трябвало ацетонът да кристализира нещо. Нима не виждате видеото за рекристализация на метамфетамин? Мисля, че Москва и нагай са с най-висок добив, но не съм сигурен.
Халюцинациите при скорост са често срещани. Това не е литият. Повечето хора изпитват това около края на втория или третия ден. Литият може да попадне в продукта. Малко количество може да ви убие.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Не съм казал, че е така. Ацетонът кристализира, но това е hci в ацетона, който би го направил Iv останал за известно време на червено без халюцинации направи един взрив на безводен и wham beter пътуване след това аз не знам iv виждал някои странни гадости на неща като hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Псевдоефедринът като свободна база не е масло. Той е твърда люспеста свободна база.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
За да рекристализирате псевдосвободната основа, трябва да добавите НАЙ-МАЛКОТО възможно количество разтворител, в който се разтваря, можете да използвате леко загряване, за да улесните това, и след това да използвате неразтворител, който може да се смесва с разтворителя, в който се разтваря. Използвайте възможно най-голямо количество неразтворител, без да утаявате съединението. Нямам личен опит с това, но за неразтворител ацетонът е добър избор. Като разтворител можете да опитате метанол или вода. Предимството на използването на метанол е, че можете да го поставите във фризер или да го оставите да се изпари и можете да видите как отстрани се образуват кристали.
 
Top