Брокерски пазари и борси - актуализации за средата на 2024 г.?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Преглеждам раздела за криптовалути в търсене на информация за добри борси и пазари с нисък KYC

Най-новата ми транзакция с BTC има задържане. АГАЙН.. Опитах Kraken, CoinBase и досега имах късмет с PayPal. Можех да купувам и веднага да изпращам в портфейла си Brave. CoinBase и Kraken ме накараха да чакам цели 7 дни, преди да мога да го докосна, PayPal поне е по-кратък - 72 часа, но все пак е нелепо.

Не съм видял някой да споменава задържания? Кой друг се сблъсква с това и как се справяте с него?

Голяма част от информацията тук започва да се изчерпва с всички неотдавнашни мерки срещу ниските нива на KYC на пазарите и не съм сигурен какво се случва с Monero, след като MyMonero се закрива.

Какви са методите на всички вас ~днес~?

Не съм против закупуването на Monero, след като проверих скорошните му курсове и знам по-високата му сигурност. Много повече от вас на пазара го приемат, отколкото преди да се присъединя към BB също. Алтернатива на MyMonero? Все още ли е надеждна монета? Виждаме ли я да доживее до 25 г.?

Ще приема всякакви други съвети или трикове, които сте използвали през тази година!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Понякога използвам coinbase, за да купувам обикновена криптовалута. Смътно си спомням, че имаше задържане на банков превод, мисля? Смятам, че добавих дебитна карта и това го промени, но вече изобщо нямам задържания при покупки по банков път или с дебитна карта. Кеш приложението и холдинга също съм използвал.

XMR е страхотен. Обичам да купувам монети с евтини транзакционни такси, след това да ги изпращам в портфейла на Кейк и да ги обменям там
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Благодаря за вашия принос, сър, видях, че няколко души споменават портфейла на Кейк, така че ще го проверя
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Успех, мой човек
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Направете някои проучвания за Ахмия. Съществува сайт за обмен на BTC за USDT или USDT за BTC. Това е най-добрият ми начин да получа BTC без KYC.
Обикновено купувам USDT с KYC и го търгувам на този сайт, което прави BTC, които получавам, непробиваеми. Можете да използвате портфейл като Electrum, за да съхранявате BTC.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Още едно солидно предложение, благодаря @MiloMikelusky!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Използвал съм Exodus, за да правя покупки, след което съм обменял в monero, след което съм изпращал това в портфейла на cake. Таксите се увеличават, но в зависимост от криптовалутата, която купувате в началото, не е твърде лошо. BC обикновено е повече от като litecoin. Това е болка в задника, но никога не съм имал задържане, проблем или въпрос, с изключение на най-първия път за верификацията bs. Но Cake портфейл е доста хубаво, защото не е нужно никакви регистрация BS и можете да направите нов портфейл за всяка транзакция и т.н. Опитах Kraken веднъж. Те могат да ми смучат задника!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Това е здрава система, която си създал там, приятелю, само чакам да приключи задържането (около 3 дни) и стойността на моите BTC вече е спаднала с 6 долара. Твърде волатилен, все още се чувствам като 2016 криптоинг lol. Наистина се надявам, че Monero е в състояние да остане актуална в дългосрочен план, защото е много по-малко "нагоре или надолу" от BTC последователно. Последователността е наистина важна за повечето от нас, бих се обзаложил.

Kraken е такъв боклук!! Най-бляскавият, най-изчистеният сайт и приложение, самите услуги обаче са пълно сметище... Преди няколко месеца ми наложиха такса от 60 долара за прехвърляне, потребителският интерфейс беше толкова шибан, че дори не можах да разбера, докато не се случи... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Да, БК наистина се повишава и понижава толкова много и е по-малко сигурна, като се има предвид публичната блокчейн, в която всеки може да влезе и ако отдели достатъчно време и усилия, може да свърже дадено лице с незаконни дейности, ако иска. Разбира се, това наистина е проблем само ако LE или може би IRS се интересува и честно казано, мисля, че съм по-загрижен за IRS, като се има предвид всички regualtory BS те се опитват да направят с крипто сега. Доколкото знам, XMR е най-добрият ни вариант извън парите в брой и се надявам да се подобри. Що се отнася до Exodus, те са склонни да имат високи такси, когато искате да продадете, но аз се опитвам да не продавам нищо, ако не трябва, просто реинвестирам в нещо и продавам местно за пари, за да го изчистя, но когато имате нужда от него бързо, понякога няма голям избор.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR може да е там най-добрият вариант, но не всеки го приема. Малко по-рано в тази публикация говорих за един метод. По принцип той се получава от БТК от блокчейна на Биткойн. Не знам как, но след като използвах този метод, моите транзакции вече не се появяват в блокчейна, дори ако използваме хеша на вашата транзакция, за да я проследим.
 
Top