• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Almeria Колеги от Испания, представете се !!!!

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Какво би била тази лаборатория без учените?

Вашият опит, знания и въпроси са основните съставки, които дават живот на нашата общност. Затова ви каня да се представите.

Не е необходимо да разбулвате тайната на вашата самоличност с точни подробности; това, което ценим тук, е вашата страст към химията, вашите притеснения и желанието ви да дадете своя принос. Представете си, че добавяте реагент към смес: не е необходимо да разкривате точната му формула, но опишете какъв е очакваният му принос към реакцията.

В моя случай аз съм от южната част на страната и от години съм любител на ботаниката, а наскоро преминах към органичната химия, за да разпространявам повече любов сред познатите си.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Здравейте!!! Южната част на Испания ми харесва много! особено Марбея, Естепона, Ла Линеа де ла Концепция, това е богата област, пълна с луди хора като мен ахахах имам много хубави спомени, сега съм в метрополис в Испания един от двата ахах не съм испанец не говоря добре, но разбирам почти всичко! тук съм, защото това е един от малкото форуми, които смятам за надеждни, за увеличаване на продажбите, а също и за знания

изучаваш органична химия, започвайки от 0, или вече знаеш нещо?

ciaoo
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Здравей, колега, винаги е удоволствие да има повече заинтересовани страни в Испания.

Имам известни разбирания и представи за органичната химия и малко по малко изграждам собствена лаборатория, надявам се скоро да мога да кача няколко хубави снимки на творенията си.
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Здравейте от северната част на испания

Имам образование по физика и сега се опитвам да се занимавам с химия, която винаги ме е интересувала, надявам се да мога да изкарам малко пари от товаһттр://....

единственото нещо, което обикновено готвя, е дмт, няма по-лесно нещо. сега искам да опитам нови неща.

с най-добри пожелания
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Успех и всичко най-добро във вашето хоби.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Споделете с всички в темата вашата формула за ДМТ, а ако искате да я опишете подробно стъпка по стъпка
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Казах, че готвя дмт, но това е по-скоро извличане, ето го:

ИЗВЛИЧАНЕ НА DMT ОТ КОРЕН НА МИМОЗА ХОСТИЛИС


МАТЕРИАЛИ


- Стъклена бутилка с капак

- Голям съд

- Фуния

- Стъклена тава тип Pyrex

- Спринцовка

- Термометър


- 50 г корен от мимоза хостилис (на прах е много по-добре)

- 500ml дестилирана вода

- 12,5 г натриев хидроксид

- 125ml бензин


ПРОЦЕДУРА



Добавете 500 ml дестилирана вода в бутилката.

Добавете 12,5 г натриев хидроксид в бутилката малко по малко.

Разбърквайте, докато целият натриев хидроксид се разтвори.

Добавете 50 g мимоза и разклатете добре. Оставете да престои поне 4 часа.

Добавете 125 ml бензин. Ще се образуват два слоя: бензинът отгоре и мимозата отдолу.

Сега правим бен-мари. Потопете бутилката в тенджерата с вода и я загрейте, докато температурата на водата стане между 40 и 50 градуса по Целзий. НИКОГА НЕ ПРЕВИШАВАЙТЕ 60 ГРАДУСА ПО ЦЕЛЗИЙ

По време на процеса бутилката трябва да се отваря периодично, за да се освободи налягането. Този процес продължава 4 часа. През този период dmt се разтваря в бензина.

Оставя се да изстине и бензинът се отстранява със спринцовката в стъклената тава.

След като съберем целия бензин в тавата, я покриваме и я поставяме във фризера за 3 до 5 дни. След като изминат тези дни, отстранете бензина и вземете кристалите dmt.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Възможно ли е бензинът да се използва за ципа?
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Голям принос, качвайте изображения, ако имате такива, за да му придадете повече ПЛОВДИВ
 

BuBu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Не разполагам с никакви изображения (нещото сега е във фризера ), но следващия път ще добавя някои снимки.
Имам и ръководство в pdf формат, за да направя по-професионално извличане и това би увеличило много продукцията...
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Това е страхотно, винаги е добре да споделяме всичко с общността, ние сме малко испанци, но можем да бъдем много повече.
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Поздрави на сънародниците ни.
Испански емигрант и почитател на химията.
От южната част на страната като оп.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Винаги е удоволствие да имаме повече колеги
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Винаги на ваше разположение
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, приятели. Нов участник във форума ! Някой купувал ли е ПМК от някой от продавачите!
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Някой на север продава ли скорост?
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Някой с опит в изпращането на 100 г марихуана?
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, колеги, сравнително нов съм тук. Отдавна търся как и откъде да си купя качествена скорост.
Опитвал съм по пазарите, но съм намирал само с много лошо качество, тоест когато не е било измама.
Мерси поздрави за всички
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Разбира се, форумът разполага с всичко, от което се нуждаете.
 

MojinoSurespot

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hola paisanos,

Аз съм от южната част на страната, но живея на север заради работата си. Нов съм във форума, въпреки че имах друг акаунт, който загубих. Нямам голям опит в областта на химията, но ми е много интересно да науча повече. Купих си в добрите му години от eBay няколко килограма P2NP и доста време се борих с него, докато най-накрая успях да извадя малко. Надявам се, че ще мога да науча много от всички вас, а с времето и да мога да допринеса с нещо към дискусиите.

Поздрави на всички вас!
 
Top