• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Митничарите нахлуха в дома ми.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Здравейте, BB-Forum!

Някой интересува ли се от това да чуе как финландските тули (митничари) разбиха дома ми и ме държаха заключен два месеца? Това, което си мислех, че бих могъл да споделя, поне до този момент, как са протекли нещата и кои неща е трябвало да бъдат направени в по-добър порядък, за да не помогна поне на някого да ви вкара в още по-големи неприятности, отколкото най-вероятно сте, ако някой нахлуе в дома ви. Не всички неща бяха прецакани и този ден.

Нека ми кажат, ако някой се интересува или иска да знае някои подробности как са действали в този случай.

Всичко най-добро и бъдете в безопасност!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Разбира се! Правоприлагащите органи в различните държави, особено в блокове като ЕС, работят, използвайки сходни техники, тактики и принципи, така че вашият опит може да предостави ценна информация на другите. Най-важното е какво е предизвикало нахлуването, ако можете да го споделите, без да разкривате нищо, което може да бъде свързано с вашия случай.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Споделям колкото е възможно повече. Трябва да разбера как да го направя и все пак да се опитам да предпазя себе си от повече проблеми, които тези неочаквани посетители вече донесоха със себе си. Има няколко доста често срещани грешки, които са били допуснати, защото не е имало достатъчно време да се разгледат правилно всички детайли. Опитвам се да намеря начин да изразя преживяванията си възможно най-подробно, без да се разкривам. И благодаря за интереса ви към темата.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Едно нещо, което искам да отбележа, тъй като смятам, че е важна подробност, е, че докато бях в карцера, реших, че ще създам малка наблюдателна услуга/скрипт/каквото и да е с питон или нещо подобно, която ще анкетира компютъра ви дали е стартиран с включено зарядно устройство и ако това е така, след това ще следи дали това зарядно устройство е налице и ако не, ще изключи компютъра възможно най-брутално (възможно най-бързо). Това е така, че компютърът винаги ще бъде в "грешни" ръце при парола за включване, а след това криптиране на диска от BIOS с надежда и Veracrypt или криптиране на операционната система след това.

Те трябва да купят доста моменти, за да помислите за ситуацията и стратегиите и да дадете на разследването сериозни мисли дали рекурсите, вложени в тази машина, наистина си струват. Това е така, защото най-вероятно ще трябва да преместят оборудването ви там, където има всички инструменти и т.н., а това е почти невъзможно да се архивира, без да се изключва PSU дори само за малък момент, за да се включи компютърът към power-bank за транспортирането. Но намерих още по-добър начин, просто извадих батерията от лаптопа, сега той прави същото и не задава въпроси.

Причината, поради която открих, че това е доста важно, е, че когато ~10 висококвалифицирани маниаци разбият дома ви, най-вероятно не сте много добре подготвени за това, нито пък ви позволяват да изключвате каквото и да било след първоначалното заснемане. Или надявам се, че не всички са толкова прецизни, но в моя случай започна така, че почти трябваше да се бия с тях, тъй като не знаех кои по дяволите са тези хора, докато не видях, че вероятно е по-добре да не се бия, тъй като бяха доста малко.

При това положение трябва да измисля как да споделя действителните случки и да видя дали някой от вас смята, че това има някаква стойност или не. Също така мога да отговоря на всякакви въпроси, каквито и да е около темата, ако мога. DM също работи, ако това е така. Бъдете в безопасност, хора <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Има една тема, наречена полицейски истории. Постът ви трябва да отиде там за съхранение и организация
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
О, не знаех за тази тема. Просто си помислих, че може би някои ФИНС се интересуват, ако изобщо има такива, но мисля, че мога да се опитам да споделя урока в специална тема, ако смятате, че това е добра идея.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Със сигурност, Това ще бъде много интересно. Надявам се да сте добре точно сега. Общността на форума BB ще бъде благодарна за цялата споделена информация от Вас. Ofc правя при с всички сигурни за вас ограничения.
Полицай истории
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Трябваше да охладя малко нещата, тъй като има активно наблюдение върху мен, но ще се опитам да отворя темата днес или скоро.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Направен като публикация там. Жалко, че наистина не мога да отворя подробностите по случая, тъй като все още имам задник, който трябва да скрия.
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Тули нахлува в нета. Беше под на 3 хо pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Тули и теб те напада?
 
View previous replies…

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Да, през февруари тази година. Беше разследвал Мен в продължение на 4 месеца преди набезите.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Широко разпространена е информацията. Ако искаш да разкажеш повече за това как са протекли нещата, изпрати ми ДМ. Все още имам активно разследване, тъй като ме пуснаха, за да мога да прецакам нещата както трябва, мисля. Ето защо трябва да се опитам да летя под радара колкото се може повече.
 
Top