Рязане на амф. сулфат

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,
Коя е най-добрата добавка за рязане на амфетамин сулфат (паста).
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Кофеин
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте. Екипът на BB Forum настоятелно препоръчва да избягвате съкращения в продуктите си съгласно нашата политика.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Всички намаляват скоростта как може да бъде бизнес, ако вземем 1 л масло и получим 1 кг скорост, къде е бизнесът ? Където 1 макарон е 1000 евро, а 1 л в Недерландия е 1200 евро, когато вземеш в друга държава, трябва да платиш транспорт и да получиш сомтинг за ИТ. Това няма да е бизнес, ако хората не намаляват скоростта
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Бизнисът е в това да си направиш собствено ""А-ОЙЛ"" от 350 евро/кг и да го продадеш за 1200, а не да купиш някаква супа с метанол и после да правиш съмнителни неща с нея, за да разтеглиш тази печалба.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Не всички Искат да направи масло много хора Искат масло и хората му по-късно съкращения скорост форма 1л масло направи 5 кг скорост
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Е, рано или късно ще променим тази тенденция и хората ще се отърват от такива гадни продукти.
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Настоявайте за по-висока цена, обяснете с какво вашият продукт е различен и предложете мостра. гарантирам ви, че хората ще се върнат, дори двойно по-високата цена е кражба за чиста сол, като се има предвид, че повечето улични глупости са 15% ишлеме. поне това прочетох в една книга.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
плуване предоставили някои нешлифовани продукти преди много време в чужда страна, която не е свикнала с продуктите.
Същата вечер 135 ppl попаднаха в болница . и swim в крайна сметка откупи продукта обратно.
така че следя тези дискусии с голям интерес.
bttmline Ненарязаните продукти и или честната информация за дозите и силата на продуктите също могат да доведат до опасни ситуации.
 
Top