• Welcome to the UK section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Derby Newcastle upon Tyne Manchester Sheffield Изисквания или Искате да видите повече

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Какво иска да види секция "Великобритания" повече в страната?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Почти 10 седмици и нито един отговор колко май всъщност са от Обединеното кралство 🤔 май трябва да се направят някои шлепове, за да се задържат в страната 😁
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
всъщност идеята с шлепове не е лоша идея, умно, много умно!

Стикерите с QR кодове всъщност могат да работят добре като реклама :)
 

TrinitySeeker

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Преглеждам от няколко дни ... лично аз бих искал да видя повече прекурсори и т.н. ... много се интересувам от синтеза, но получаването им може да бъде трудно
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Може би звучи смешно, но да получиш приличен хаш (хубаво е, ако ще има някакво разнообразие, между което да избираш) на разумна цена ще бъде невероятно, изглежда, че търсенето на пазара за това е слабо от няколко години насам... т.е. намирането на легален хаш поне за мен за лична употреба е почти невъзможно...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Виждал съм натоварвания на телеграма, но това е хазартна игра 50/50 mite arrive mite not
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
аз вече не съм потребител на Telegram, намирането на надежден доставчик е като да търсиш игла в купа сено. затова възлагам много надежди на сайтове като BB.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Някои добри продавачи тук поемат риска от изпращане в чужбина

ще въведат "мъртви капки" в Северно море - нова услуга на превозвача (никой не се среща с него), но само ако разполагате с оборудване за писане, за да вземете нещата си, след като ги оставите мъртви, ваша отговорност е да ги съберете.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Звучи обещаващо, момче! Успех с това!
Стискам палци!
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Все още е рано за това, тъй като са необходими доставчици от другата страна, които да се присъединят 🫡
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Разбрах Твоята гледна точка, говорихме за това, а тази друга страна изглежда най-голямото нещо, което трябва да се подреди тези дни в тази част на света.
 
Top