Диетил(фенилацетил)маланат. Трудно ли е да се работи с него или това съм аз?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Здравейте,

Не съм много по въпросите, обикновено отговорите обикновено са във форумите, в моя случай също беше така, но не съм в състояние да го намеря, има много информация и много различна, или поне така ми се струва. Първо, съжалявам за моя английски, преводач на Google.

Купете китайски диетил(фенилацетил)маланат 20320-59-6 в течна форма. Единствената ми цел е да си направя амфетамин сулфат, досега, както и други колеги в този форум, купувах а-олио или амфетамин фрибаза, което, както знаете, нямаше какво да се направи, за да се отстрани солта.

Проблемът е, че по някаква причина в Европа има проблеми с набавянето на a-oil и съм принуден да купувам 20320-59-6

Стъпки в зависимост от доставчика

1. вземат се 100 г масло и 350 г разтвор на NaOH (50%) и се смесват, разбъркват се при стайна температура в продължение на 0,5 часа, стойността на PH се коригира до 2 с концентрирана солна киселина (33%, 37%) на капки.
2. Прехвърлете в стъклена колба за реакция, добавете кондензатор, загрейте до 105 °С и рефлуксната реакция за 5-8 часа (може и 5 часа), за да получите маслото, добавете 2 g безводен натриев сулфат сух 30 минути, флитер, получете жълтото масло


Какво е вашето мнение? Какъв продукт ще получа по този начин? P2p, a-масло....
Какво трябва да направя по-нататък, за да премахна амфетаминовия сулфат?
Благодаря ви
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Това е труден продукт, по-добър прах 5449...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Благодаря. Ще следвам съвета ви
 
Top