Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Обсъждане: Включете в списъка на химичните вещества и препарати, които се използват в химическата промишленост: Амфетамин и бензодиазепини

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Амфетамин и бензодиазепини

Бензодиазепините, поради комбинацията от ефекти и странични действия, се считат за едни от най-противоречивите лекарства, използвани в психофармакологията.

От една страна, те дават на много хора дългоочаквания мир, спокойствие и в някои случаи буквално повишават стандарта на живот от дъното. От друга страна, те бързо формират силна зависимост с отвратително силен абстинентен синдром и са каноничен пример за институционален наркотик.

По отношение на сферата на развлекателните вещества ситуацията остава същата. От една страна, бензодиазепините са незаменими за тези, които употребяват стимуланти и еуфоретици. От друга страна, комбинацията от тези групи вещества все още може да провокира неприятни и животозастрашаващи ситуации.

Но първо за доброто.
От здравна гледна точка амфетамините трябва да се комбинират с бензодиазепини само ако се облекчават предклинични свръхдози или тежки пост-ефекти.

Ако трябва да облекчите повишената стимулация и тревожност след сеанс с амфетамини, да намалите прекомерното натоварване на сърцето или да заспите по-бързо, бензодиазепините могат да ви помогнат.

Препоръчваме ви да използвате комбинацията в този ред:
Употреба на амфетамин - амфетаминът е на изчерпване или е изтекъл - употреба на бензодиазепини при необходимост.

Както при всяка комбинация, в идеалния случай дозата на нейните компоненти трябва да бъде по-малка, отколкото за веществото, когато се приема самостоятелно.

Примери за дози бензодиазепини, които са приемливи за седиране в края на или след прекомерен сеанс с амфетамин:
Алпразолам 1-1,5 mg
Диазепам 10-15 mg
Лоразепам - 2-3 mg

Ако имате достъп до някакъв друг бензодиазепин, можете да използвате примерите за дозировка като ръководство и да изчислите необходимото количество от Вашето вещество с помощта на калкулатор на дозировката на трета страна(връзка с Клийннет).

Приемането на транквилизатори предварително или паралелно с амфетамин няма голям смисъл - това ще намали ефективността на стимуланта и ще създаде рискове от нежелани реакции.

Говорейки за нежелани реакции. Основният проблем при комбинирането на амфетамин и бензодиазепини е особен случай на комбинация от стимулант и депресант на централната нервна система. Това е една комбинация, която крие реални рискове за здравето.

Основният злодей тук е прекомерната интоксикация с депресант, т.е. транквилизатор. Ако се приема по едно и също време и не се спазват дозите, стимулантът ще маскира ефекта на успокоението. Човек ще загуби субективните ориентири за състоянието си и няма да може да разпознае навреме интоксикацията, която ще се влоши, когато действието на стимуланта наближи
край (по правило стимулантите действат по-кратко време, отколкото депресантите).

След това човек може да изпита загуба на контрол, непродуктивна дезинхибиция, загуба на съзнание. В обобщение те могат да доведат до наранявания или застрашаващи здравето усложнения.

Допълнителен утежняващ фактор е своеобразното люлеене на сърцето и кръвоносните съдове поради многопосочното действие на амфетамина и транквилизаторите. Това създава допълнителен стрес и проблеми за двигателя.

Също така тази комбинация се характеризира с обезводняване. В по-голяма степен се дължи на липсата на контрол върху приема на течности. Хидратирайте!

Да не забравяме и пристрастяващата сила на бензодиазепините. Не препоръчваме да ги приемате всеки път, за да заспите добре след амфетамин. Използвайте бензодиазепини само когато наистина се налага. Да ги превърнете в постоянен гост на партито е лоша идея.

Общо. Комбинирането на амфетамин и бензо може да бъде безопасно и дори полезно, ако помните необходимостта, последователността и дозата на консумация.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
За мен това е перфектната комбинация, за да се наспя след уикенда на партита и необходимото, за да бъда отново "нормален" в понеделник сутрин.

Моята комбинация от години е: Диазепам, Лоразепам и Оксазепам.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Никога не сте знаели това, всички или само някои от тях?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Един от тях. Барбитуратите са по-ефективни, но изискват повишено внимание при дозирането. Транквилизаторите са по-достъпни, но изглаждането на психостимулацията е бавно.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Благодаря за обяснението. Имате ли желание да уточните досието?
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Както и намаляването и овладяването на психотичния епизод по време на абстиненцията.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
опасна комбинация, дори ако приемате ниски дози бензо, не за здравето, а за пристрастяването. пристрастяването към бензо е най-лошото и дълготрайно отнемане. В моя случай, когато изгубих къщата си, започнах отново тези диазепами 10- 20 на ден спя в колата 30 мг не за спане, а за да остана спокоен и малко по-малко негативен към някои неща в живота. Сега отново се закачам, ако не ги вземам, тялото ми се нуждае от тях. така че когато се отказвате от амфетамините, трябва да вземате тези хапчета, за да си почине тялото и да може да спи. в лошото ми време след рехабилитацията на ghb приемах 100-130 mg диазепам, отне ми 4 месеца, за да се отърва от този постоянен страх и антисоциално поведение.
Ghb е fucket up, но след 2 седмици можете да отидете след 2 години 5ml или 2 gbl на всеки 2,5 часа.
и двете в комбинация с амфетамини.
никога не съжалявам за ghb / амфетамин binge, но бих могъл да причиня повече проблеми, когато правя това отново и това е, което научих i gues

Просто осъзнайте, че тези хапчета в моите очи са реално опасни, без дори да се забавлявате да злоупотребявате с наркотици.
но когато не спите достатъчно и нямате място, където да се отпуснете и да получите уединение, аз съм щастлив, че ги имам наоколо, това не ме прави ''лош'' llike alchol или луд и прекарва последния си цент на момиче с ghb или нещо подобно.

Така че не препоръчвам да го използвате алкохол върши работа ако обикновено не пиете.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Обичах да използвам флунитразепам, преди да използвам амфетамини. Беше наистина добро, плавно пътуване. Бензото никога не ме забавяше и не ме приспиваше при слизане, освен ако не приемах висока доза. Предпочитах бирата като спирачка и тревата за сън. Не пия, така че 2 или 3 бири ще ме забавят, без да имам ужасни ефекти от алкохола. От моя опит знам, че бензовете са много хитри. Не осъзнаваш колко бързо се превръщат в зависимост, докато вече не се пристрастиш към тях. От тях е много трудно да се откажете. Прекарах години, за да се отърва от тях, и не бих ги препоръчал. Тук лекарите няма да ви напишат рецепти, ако никога преди това не са ви предписвали бензо.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly no exeption when take the stimullans like speed to have benzo , for me speaking , easy to got sleep but its so effect on mine short memory so i will get lost items lol...prefer Diazepam cuz i think only speaking have effect on muscle to relax if im no wronge..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, малко закъснях и не е пряко свързано, но някой знае ли къде мога да намеря синтез за флунитразепам/рохипнол ?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Разделът Синтез на форума може да ви помогне, независимо колко парадоксално изглежда това.
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
По дяволите, толкова съжалявам, че не проверих раздела и отидох направо на темата
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Познавах хора, които употребяваха амфетамини и нитразепам като комбинация за развлечение!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Би било интересно да научите повече за този модел за отдих
 
Top