Question Синтез на фенетилин/каптагон с други производни на ксантин/пурин

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
По-рано се замислих, докато разглеждах страницата на фенетилин в Уикипедия, и си помислих дали някой тук е правил или пробвал съвместно лекарство с друго пуриново производно. Аналогът 1-алилтеобромин ми дойде на ум, защото си спомних, че един химик от YouTube го направи и изпробва върху себе си.

Твърди се, че 1-аллилтеоброминът е много по-силен от кофеина и има потенциално по-слаби сърдечносъдови ефекти въз основа на по-високата си сила при А1, а не при А2.

Бих го нарекъл фенеталилтилин или "fuckimgone" вместо каптагон.

Това ме накара да се замисля и за възможностите на други фенетиламино-ксантинови ко-лекарства. 4-mmc-кофеин или други.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Предполагам, че вместо това ще трябва да започнете с 1- алилтеофилин. Чудя се дали все пак ще има подобни ефекти.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Означава ли това, че не се нуждая от теофилин?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Мисля, че ще ви е необходим теофилин поради позицията, с която се свързва молекулата на амфетамина.

така или иначе всичко това е теоретично и ефектите му биха били непредсказуеми. Не съм достатъчно компетентен, за да знам как заместването с 1-алил би повлияло на процедурата на синтез или на фармакодинамиката на цялата молекула.

от спекулации предполагам, че след метаболизъм това би било пролекарство на амфетамин и 1-аллилтеофилин. И също така предполагам, че тъй като 1- алилтеоброминът е много по-силен от кофеина, то и 1- алилтеофилинът би бил много по-силен.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ако искате Синтез на фенетилин, трябва да общуваме заедно, за да можем да постигнем решения
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Кофеинът теофилинът теоброминът е от семейството на ксантините

Мисля, че няма да е толкова силен, колкото амфетаминът или фенетилинът и метамфетаминът
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Хаха, това видео ме накара да се замисля дали фенетилинът може да бъде направен с други много по-силни ксантини
 
Top