Забавен факт за жителите на Калифорния, САЩ

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Този раздел на форума е шибано страхотен lol!
В Калифорния, ако ви хванат с тръба, която съдържа "остатъци" от метамфетамин, получавате обвинение за параферналии.
Ако сте получили ерррррр навсякъде извън балона, си е притежание.

История:
Ами моят хоми си тръгна от едно място и не искаше по някаква причина да носи пакетче в джоба си.
Така че стопи цяла осморка в балона, преди да започне да кара.
Забравих подробностите, които доведоха до това, че го издъниха.
Избегнал е допълнително време и допълнително обвинение за притежание, защото я е стопил в тръбата си.

Той беше първият ми дилър и затова, когато го напсуваха, LOL, аз забелязах!
Човекът ми беше приятел - по същия начин, по който Картман в "Южен парк" беше гадно копеле, но все пак... той беше приятел... аз имах гадното и бях готов да търпя голямата му уста. Казано по този начин. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Имах един такъв приятел. Той почина от сърдечен удар на 36 години в хотелска стая, като от ръката му вероятно стърчеше игла. Недиагностицирано сърдечно заболяване - каза майка му. Това е добър съвет. Има много начини да сведете до минимум съпътстващите щети. Ако вземах някое кросче, щях да го пусна в бутилка с вода, да я разбия малко, да затегна капака. Сложете малка черна точка върху нея с маркер и я хвърлете в задния под заедно с останалите 10. Една унция изчезва в една унция вода, което е 1 глътка. Празна бутилка с вода, в която е останала 1 глътка, не би повдигнала вежди, а изпаряването на 30 мл вода от 30 г метамфетамин отнема по-малко от 10 минути.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Имах един такъв приятел. Той почина от сърдечен удар на 36 години в хотелска стая, като от ръката му вероятно стърчеше игла. Недиагностицирано сърдечно заболяване - каза майка му. Това е добър съвет. Има много начини да сведете до минимум съпътстващите щети. Ако вземах някое кросче, щях да го пусна в бутилка с вода, да я разбия малко, да затегна капака. Сложете малка черна точка върху нея с маркер и я хвърлете в задния под заедно с останалите 10. Една унция изчезва в една унция вода, което е 1 глътка. Празна бутилка с вода, в която е останала 1 глътка, не би повдигнала вежди, а изпаряването на 30 мл вода от 30 г метамфетамин отнема по-малко от 10 минути.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
О, пич, не се сърди, ако шофирам с каквото и да е по мен, се отбивам в "Долар дженерал" и си вземам няколко парти балона, пълни с хелий.
Връзваш ча-ча към балоните и воала! Бон воаяж!

Имам няколко златни монети, които ще добавя в този раздел съвсем скоро по отношение на транспорта.
Винаги съм пазил бележките си за себе си.
Но мисля, че този форум/пазар/общност може би НАКРАЯ ще бъде мястото, което ще нарека свой дом.
Не искам да "хвърлям бисерите си сред свинете".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Виждал съм това в един епизод на "Полицаи". Уверете се, че сте ги пуснали, преди да спрете, защото може да ги изстрелят от небето, защото балоните не се издигат особено бързо. 100% шанс, че ще ви спрат, ако пуснете балони през прозореца, когато ви спират
В смисъл под дулото на пистолет, и да вървят назад към мен, а след това да ми ударят тялото и да ми сложат белезници. Също така губите наркотиците си и не бих се шокирал, ако изземат тези балони. Могат да прочетат регистрационния ви номер от сателит, така че няма причина да не могат просто да наблюдават къде отиват и къде се озовават. Можеше просто да го поставите между въздушния филтър и корпуса. Никога не съм виждал полицай да търси под капака, а ако го направи, пак няма да го намери там или под акумулатора.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT НЕ ЧОВЕК не си хвърлял бисерите си на свинете четох всичките ти постове и се смях като задник в продължение на час човечец от някакви яденета човечец ти ми направи нощта
 
Top