Question Как мога да пренасям контрабандно семена и материали

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Заглавие. Искам да отглеждам трева, но как мога да получа семената в моята страна? Живея в гърция.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Повечето семена се разпространяват в Холандия, от компании за производство на плевели.

Можете да им позволите да изпратят семената по пощата до вашия адрес за доставка.

Също така на по-големия DNM има продавачи, които предлагат семена на приблизително същите цени като компаниите за плевели в Нидерландия, ако искате да останете по-анонимни.

За материалите за вашата стая за отглеждане, в Гърция трябва да има магазини за отглеждане, където можете да закупите всичко необходимо в брой. Внимавайте там, тъй като в други магазини ще намерите много оборудване на по-ниски цени, например филтърни системи, лаборатории, почва и саксии!
 

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
IF i
Ако поръчам семена и подобни неща, ще бъдат ли претърсени пакетите ми? Това е най-голямото ми притеснение
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Като цяло митницата в Нидерландия е най-контролираната граница на ЕС, така че има шанс.

Въпреки това вече съм поръчвал семена преди известно време и не е било проблем, също така вече съм купувал семена в Нидерландия и съм ги връщал с кола без проблеми.

Може би ще опитате с малка поръчка. Ако си спомням правилно, компаниите наистина имат възможности за скрита доставка.

Ако това е твърде рисковано за вас, все пак можете да ги купите в даркнет
 
Top