Как да си направим лед? с метамфетаминов хидрохлорид (на прах)

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, бих искал да знам как да направя лед с метамфетамин хидрохлорид. Известно е, че някои го правят в алуминиева тенджера и получават лед, а именно, че го получават с прекурсора псевдоефедрин. Знам, че първо се приготвя с червен фосфор, йодни кристали и псевдоефедрин, след това се използват непулсове и се газифицира, но как след това може да се получи лед? Приятели: съжалявам, ако не ме разбирате, не говоря английски
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Лесно разтваряне на метамфетамин на прах в ,20%от първоначалния метамфетамин на прах


тегло с dh2o напр. 100 грама метамфетамин на прах към 20 мл dh2o топлина

Уверете се, че е в течно състояние, поставете го в шкаф, не отваряйте този шкаф в продължение на десет дни и трябва да имате лед, парчета и т.н., ако продуктът не е напълно сух, поставете го в ексикатор, докато не изсъхне добре
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Благодаря за информацията :)
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Хайде, искаш от мен да направя I'ce, а не знаеш какво е dh2o ни прави най-добрия период отломки, просто сушенето отнема повече време
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
не публикувайте теми тук теми, без да сте разгледали предишните теми, тъй като въпросите ви са а;готови, зададени от други хора и вече са получили отговор отделете малко време и ги прочетете преди това.
 
Top