Question Водороден пероксид

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Здравейте, някой знае ли как мога сам да си направя голямо количество висококонцентриран водороден пероксид?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Да се синтезира водороден пероксид наистина не е възможно в тайна обстановка. Възможно е да се концентрира чрез внимателно изпаряване на водното съдържание в сместа. Но трябва да се внимава, като се използват ниски температури, тъй като проксидът ще се разпадне на вода при кипене. Най-добрата техника е използването на вакуумна камера и леко нагряване. Но все пак това отнема много време. Наблюдавайте:
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
О, добре, някой ми каза за генератор на H2O2, мислите ли, че може да се използва?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Не мисля така. Те са за производство на пари на H2O2 от течността H2O2, нали? Или имате линк към някакви други машини?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Това е онова, за което е чел, казва, че го пълните с дейонизирана вода. Наистина не знам много за него, затова попитах

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Синко, това е генератор за ВОДОРОДЕН ГАЗ, а не за водороден пероксид. H2, а не H2O2. Това е... малко по-различно.
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Упс, лошото ми извинение..., а тези, които произвеждат пари от H2O2 от течност H2O2, също не са използваеми?
 
Top