Хидролиза на N-формиламфетамин чрез NaOH+метанол за получаване на амфетамин свободна основа

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Членове на форума

Търся да получа правилната информация за Хидролиза на N-формиламфетамин с разтвор на NaOH и метанол
Ако някой има опит и правилни данни за написване на съотношенията на химикалите, моля да ги публикува
Хидролизата с разтвор на Naoh/метанол е друг метод за хидролизиране на N-формиламфетамин, за да се получи амфетаминова свободна база в края на този процес
единият начин е с HCL киселина, който повечето хора познават, но по-добрият или по-изгоден по отношение на добива начин е с NaOH+метанол

Така че ми е интересно най-накрая да узная правилните пропорции или съотношения на този метод
Хора с опит в тази реакция, моля, помогнете
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

изобщо не работи ! дори H2o + Метанол също не работи .
нищо не работи ! маршрут след кипене 2 часа с HCl и хидро с NaOH и парна дестилация също не работи
рН винаги се връща на 7, след като всичката вода е отстранена от свободната основа.
дори когато отново хидролизираме с NaOH, така че да имаме pH 14, а след това отново отделяме pH е отново 7
и така нататък.
Тази последна стъпка е погрешна във всяко отношение и аз оставам на предишното си обяснение, че този синтез се нуждае от HCl газ
както е описано в оригиналния pdf
след като сме вряли два часа, трябва да добавим HCl GAS 4 минути към веществото.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Никой не знае отговора, получавам повече от 5 различни лични съобщения от хора, които казват
след двучасово варене с HCl, ако течността ви не е черна, сте направили нещо погрешно
вчера един модератор на форума казва точно обратното, че течността не трябва да е черна.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Саул Казах ви веднъж, сега ще ви кажа за последен път, няма нужда от никакъв HCL газ, тъй като НЕ търсите амфетаминов хидрохлорид
n-формиламфетаминът, който се получава чрез реакцията на Левкарт, се почиства и след това се извършва хидролиза с помощта на Naoh+метанол

Искам само да знам какви са правилните съотношения на реагентите (какъв % от разтвора на Naoh и съотношението n-формиламфетамин/разтвор на Naoh/метанол)

Така че всеки, който има познания за този метод, моля да хвърли малко светлина
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
просто преценете меох, да кажем 100 gN-формил, използвайте около 200-300 ml и добавете 50 % наох, докато ph стане силно алкално 12-14, и след това рефлукс можете да добавите още меох към разтвора след рефлукса, ако е необходимо, когато извличате свободната основа
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Благодаря за отговора. кажете колко време трябва да се рефлуксира тази смес? какъв продукт се получава след хидролизата по този начин? получаваме директно amph фребаза?
след това се прави дестилация с пара директно върху тази смес? метанолът също ще премине с парата, нали?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
дайте му няколко часа, след като реакционната смес се охлади и слоевете се отделят извлечете горния слой, който трябва да е тъмен на цвят това съдържа амфетаминовата свободна база и метанол дестилирайте метанола и след това направете парна дестилация
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Това е правилно, но трябва да сте много внимателни с миризмата на амоняк и изпаренията в рефлукса.
При алкалното PH не можете да направите последното промиване с разтворител преди дестилацията, както е при HCL, но това не е най-важното, защото ще направите парна дестилация, така че тя все пак ще бъде пречистена.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Много добър. Въз основа на разтворимостта, може ли свободната основа да бъде извлечена от метаноловия разтвор? Изпарете метиленхлорида. Тази алкална хидролиза подходяща ли е за метамфетамин? Надявам се да получа отговор.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
След като завършите алкалния хидролиз, имате 2 възможности:
- Парна дестилация
- Изпарете метанола, отделете слоевете и извлечете. След като сте изолирали масления слой, направете киселинно-основно промиване, преди да изсушите с анидрен натриев сулфат.

И той е подходящ и за метамфетамин.
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Така че не се използва HCl ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
По начина на NaOH не се използва HCL.
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
O.M.G

Най-накрая някои добри новини .

И така, какво ще използваме след N-formy ?
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Как мога да направя амфетамин от масло без амфетамин?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
По-добре е да се използва разтвор на калиев хидроксид в метанол, който е по-силна алкална основа от натриевия хидроксид; още по-добър вариант е цезиев карбонат в метанол, той допълнително хидролизира примесите до амин.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Изпробвам го Поръчвам цезиев карбонат
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Проблемът е, че е скъп и трябва да използвате много за еквивалентност на моларните съотношения.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Натриев хидроксид + метанол
не работи изобщо, така че аз ще опитам това .
Това е легален продукт и добри цени
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
По-добре опитайте първо калиев хидроксид в метанол, по-евтин е след това цезий
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Вече съм го поръчал, защото вярвам в този продукт
 
Top