Чувствам се глупаво за сега (нейде много) как да изчисля киселината, която ми е необходима, за да неутрализирам аминната свободна база.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
И така, открих този сайт и моите комплименти, че съм нова в този вид комуникация и..
I tryd the Nabh4/Cucl Reduction and yes 20gr p2np into (dirty) 16gr amines.. so that is nice

Но имам 2 въпроса
1* колко фосфорна киселина 85% ми е необходима за 10мл свободна основа ? @ В момента не мога да разбера, че искам да се науча, но по-късно...

2* Има ли добър начин без желязо pls да p2p ?

Извинявам се за лошия ми английски и вдишах твърде много i gues peace !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw аз просто вземам свободната основа и я дестилирам с пара, отнема известно време, но мразя киселата основа и мисля, че това е по-добро, не мога да кажа добива, защото използвах някакъв амин за пречистване от редукция на Леккарт ...

и затова питам, питам и друго, мога да направя метиламин hcl има ли начин да произвеждам метамфетамин в малък мащаб?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Около 5 ml е приблизително за напълно чиста свободна база. По-добре е да използвате индикатор за рН.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Аз правя това, но за да имам индикация колко киселина ще смеся с метанол, така че сега знам, че добавям 5 мл и проверявам с тест лентички, когато почти съм добавил цялата киселина/метанол. обикновено използвам 30 лентички, защото мразя, когато трябва да започна отначало.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Използвайте една лента многократно, като прехвърлите капка от сместа върху част от лентата.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Имах тези разходи
Да, добър ИД аз поръчах сега евтини тези 1 лента от лактоза хартия.
преди имах тези от calroth пластмасови ленти с 4 блокчета
 
Top