ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШИЯ СЪВЕТ ЗА ТЕЛЕФОНИ!

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, момчета, така че аз много се нуждая от вашата помощ и съвети за бизнеса, така че искам да започна бизнес с мъртви капки в моята страна в телеграм пазар, така че имам нужда от вашето мнение имам някои въпроси, моля, помогнете

Какви телефони е най-добре да използвам?

Трябва ли да купувам телефони от друга държава?

Трябва ли да купувам и сим карти от друга държава? (За интернет)

Какъв вид vpn е най-добре да използвам в работата?

Колко телефона трябва да купя? (Единият за телеграм, другият за съхранение на снимки и местоположение на вещи?)

Какъв портфейл е най-добре да се използва и е най-сигурен?

Безопасен ли е портфейлът, който да се отвори на собствено име?

Ако има някакво приложение, което може да съхранява там снимки и местоположения, че ако нещо не е наред с един клик да изтрие всичко?


ВСЕКИ ОТ ВАШАТА ПОМОЩ СЪВЕТ АЗ ЩЕ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН БРАТЯ
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Вижте Bro

всеки телефон с edge + 5 g
има задни вратички ) Android IoS

Основният начин да бъдете сигурни

не запазвайте/синхронизирайте списъка с контакти
не използвайте вътрешната памет
не използвайте телефона
не използвайте социални мрежи

само jabber с ключове 128-битово PGP криптиране
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
актуализация на последния пакет за сигурност


Android 13 или по-нова версия

Последна версия на IOS

или използвайте cruptophone :)
 

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Кое е по-добре да използвате - Android или iOS?
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ядро на Linux и в двете версии
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ICloud има брилянтно криптиране
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
но мисля, че Huawei е по-сигурен

те нямат услуги на Google

по-голяма сигурност
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
В момента ми харесва mullvad като VPN (малко ми омръзва да го изпускам, така че може да го сменя).

Добри услуги за изпращане на съобщения са Session, signal и аз лично използвам XMPP.. (може би съм предпазлив към Telegram, след като главният изпълнителен директор беше арестуван).

Бих използвал портфейл с XMR вместо всеки портфейл с BTC
 

SimpleX

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Това е огромна и много сложна тема. Бих могъл да напиша книга по нея, но не разполагам с време. Накратко - ако зо не знаете какво е IMSI и IMEI и как да ги скриете, и ако не знаете какво е тих пинг, по-добре избягвайте телефоните заедно. Използвайте защитен компютър с Linux за комуникация.
Ако искате сигурни телефони, бъдете готови да отделите време за учене, време за намиране на подходящи доставчици на телефони и много пари. Никога не използвайте комерсиални на обвивката телефони.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@SimpleX прочетохте ли поста? човекът се нуждае от информация за осигурен телефон, не че нямате време да отговорите, братко.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
използване на телефон
използвайте всяка сим карта на оператор, регистрирана за произволни данни. ако наистина имате нужда, може би мога да ви предоставя нещо ;). всичко зависи от това, което правите. използвайте една тъмна сим карта само за текстови съобщения, а втората за фалшиви данни, не свързвайте тъмния си телефон с вас лично в никакви източници (поща, социални мрежи, приятели, семейство). използвайте vpn през tor връзка. Не се обаждайте, не отговаряйте, никога. запазете номера в тайна, включете офлайн режим, когато не използвате телефона. опитайте се да настроите цялата си тъмна дейност, за да я направите от актуализираната операционна система Tails с данни от телефона. никога не използвайте KYC за тъмни пари преди изпирането им. най-добрият портфейл за анонимност COLD можете да намерите в electrum. питайте, питайте и питайте отново, ако не сте сигурни какво да правите.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
АКО изобщо ви се налага да използвате телефон, замяната на операционната система с graphene os (работи само на пиксели, мисля) е добро начало. Казаха ми, че Purism Librem 5 би бил интересен за разглеждане. Правя бизнес на пазара обаче, tails os или whonix само. Използването на телефон просто не е добра идея по принцип, но ако трябва да комуникирате, използвайте нещо като session, за предпочитане не на личния си телефон. И ако отидете някъде да правите някаква сделка извън вашия район, оставете това нещо вкъщи. Всеки си има свои начини за действие, но ако сте като мен и сте параноик просто защото, оставям местоположението, камерата, микрофона и т.н. винаги изключени и включвам данните и разрешението за дадено приложение или каквото и да е друго само когато го използвам в момента.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Телефони Blackberry 🤳 без съмнение
 

Lakalatis88

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
5 $ от Китай, 2G е най-добрият
BG4Axg7rcO
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
imo. това са добри неща, които трябва да имате +, разбира се, няколко манекенски телефона втора ръка с eSIM.

SLU86QmjpO
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Телефонът на кали линукс изглежда сладко. Чудя се доколко е използваем като телефон
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Не съм пробвал точно този по-горе, но чух много добри мнения, а ревютата изглежда потвърждават, че е прилично устройство :)
Personaly preference more rugged style phones like CAT, Cubot or Dodgee for me need to be have duty and idiot proof at first ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Страхотни благодарности за споделянето!
 
Top