Ако се случи нещо нередно. ХИМИЧНА АЛИБИЯ как да се направи?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ах, срамота се случва. Канят ви, докато купувате химически прекурсори, и полицията ви пита: какво ще правите с това?
Не мога да си представя, така че ако това се случи, мисля, че можете някак да се измъкнете с аргументи, че имате някакво съоръжение, в което правите експерименти и това, така че ако им покажете някакъв документ, че сте одобрен човек да правите това, това ще бъде почти непробиваемо алиби защо купувате тези химикали. Искам някакви примери как изглеждат тези документи, а след това професионално да позволите да се направят фалшификати на тези документи.
По този начин могат да бъдат ценни фалшификати. Откъде ще го получа? Хора, има ли някой тук, който може да ми помогне?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Контрафитирането на документи за даден бизнес е едно нещо. Съмнявам се, че можете да контефирате държавни документи, които ви разрешават да разполагате с контролирани химикали. Те ще проверят дали са легитимни . Ще ви обвинят в допълнително престъпление. Може би бихте могли да се преструвате на агент, който е нает по договор от компания, която има легитимни документи
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Да, отворен съм за всяка възможност
 
Top