Не съм видял да се споменават класическите произведения

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Прочетох всички тези постове и има един метод (всъщност 2), който работи за мен като любител на стимуланти в средата на 40-те години.
1. Приготвям си парче крек и ако не мога да го вдигна, вземам голям удар и той се втвърдява за около 10 минути.
2. Това е, което исках да посоча, обикновен стар пръстен за петел. Не някакво желеобразно нещо с възли или костилки, а дебела лента. Такава, която трябва наистина да се опитате да разтегнете достатъчно, за да вкарате топките си в нея и да се приземите над члена си. Такава, която те кара да се страхуваш да я пуснеш и да се кастрираш. Трябва само да се втвърдиш за 10 секунди и тя ще го задържи. Не е твърд като камък, ако сте на стъбла, но е достатъчно твърд, за да се чукате. Сърцето ви няма да избухне (е, може и да избухне, но не от пръстена).

Пожелавам ти хубав ден
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Всъщност това е точно методът, по който се кастрират овцете в днешно време, използват се специални клещи, за да се разтегне гумената лента, макар че и да, разбира се, имало е практически шеги, които са се объркали.

Не казвам, че няма да се получи - получава се, но по-добре не забравяйте да го свалите навреме.

Лично аз бих казал, че един кокръг, който е по-мек и по-малко мазохистичен, заедно с внимателна доза Тримикс + малко Тадалафил / Виагра, прави по-добро преживяване.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Бихте ли обяснили повече за тримикса, моля?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
ами гумените ленти, които използват за кастрация на животни, са много по-малки и както казахте, изискват специални клещи за поставяне Пръстените за петел обикновено са силиконови и при правилна употреба минават през пениса ви. Не бих могъл да си представя, че забравям, че го имам на себе си. Нямам абсолютно нищо против химически петел-пръстен, но на пазара не се продава такъв, а и по улиците са голяма рядкост. Те достигат адски висока цена тук, в страната на свободните. Дори няма да казвам колко, това е нелепо. Също така никога не съм виждал такъв за продажба... никога. Бих платил добри пари за един/няколко.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Слушайте, че никога не искате да вземете три смеси и визии едновременно. Ако го направиш, имаш около 45 минути, за да стигнеш до болницата, иначе ще бъде много злеһттр://..... някога забравял ли си, че на печката ври топката на Франк? Ами това е най-добрият сценарий. Имах клиент, който ми се обади и ме молеше да го закарам в болницата и беше ужасно. Повярвайте ми, не смесвайте двете неща.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
И за да добавим малко ужас към вашата история на ужасите, ако отидете в болница за ерекция, която продължава няколко часа, и тя започва да става черна/лилава от недостатъчен приток на кръв, те я "ПОПРАВЯТ", като използват голяма игла Guage на ОГРОМНА аспирационна спринцовка и я вкарват през стената на пениса, в дъвкателния/гумения център и след това издърпват буталото и извличат черната като смола, по същество мъртва кръв, навън, за да може да потече повече, за да се окисли отново членът! Научих това, когато работех в офис за медицинска транскрипция като координатор на работния процес. Не трябваше да говорим за медицински доклади, които може да сме прочели, и не трябваше да отваряме и четем доклади, които не се отнасят до непосредствената ни работа, но какво да кажа, работехме нощна смяна и без ръководителиһттр://....често се случваше някой да изкрещи: "Аууууууу! Това е отвратително! Момчета, трябва да прочетете медицинската документация или MR# 19724-33-79806!" Или "Вижте 17498-23-07232 и чуйте разказа на доктора за домашните момчета и после ми кажете, че не си е напъхал това в задника!!! Напълно можете да кажете, че той просто се срамува да си признае!!! Лекарят дори го попитал многократно: "И тя просто изведнъж, мах! го пъхна там, а? Единствената причина, поради която питам, е, че такова нещо обикновено не би се вмъкнало, без да се обуслови първо сфинктерът." LOL добри времена!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Виаграта не е визия.
 
Top