[Метод на джунглата] 15 минути обръщане на всеки глидикат на БМК, който преминава през киселина.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Това не е нищо особено;
  1. 1KG глидикат (може да бъде и течен).
  2. 1KG вода (по-топла вода означава по-малко киселина).
  3. 1,2 л сярна киселина от 98%.
Това може да бъде мащабирано дори до IBC, ако изсипете бавно киселината в него, докато има известно разбъркване.

Аз не съм го правил, но най-добре би било да се направи затворено върху стъкло и да се оставят изпаренията да бълбукат през маркуч от PTFE в силна луга или вода със сода за хляб.
Ако направите това по този начин с нагряване, можете да затоплите отново разтворителя на киселината, за да го използвате отново.

Не използвайте този метод с неръждаема стомана, от какъвто и да е клас. Дори с титан не се препоръчва.
HDPE пластмаси за методите на джунглата, стъкло за повторна употреба.

Имайте предвид, че при тази реакция изпаренията са тези, които най-вероятно редуцират, след тази реакция трябва да поставите pH 14 и след това pH 7 и или да дестилирате във вакуум, или да кипнете до 130 градуса и да използвате в по-нататъшни реакции. Ако не използвате платина при хидрогениране и маслото е чисто, по принцип можете да използвате без вакуум.

Трябва да спомена, че моят цвят е много ясен със сярна киселина, която обикновено не е толкова ясна (вероятно защото тогава използвах дървена пръчка или имах твърде много вулканична).
 

Attachments

  • zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Моят не дестилиран фенилацетон от BMK 5449 изглежда така:

Iw8EftZzFm


Трябва ли да се притеснявам?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Опитайте със сярна киселина и ще се убедите. Тази със сярна киселина, ако малко изгори, можете директно да изкарате луга от живачна реакция без екстракция.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Изглежда, че за съжаление не сте разбрали шегата. Причината може да е, че никога през живота си не сте виждали чиста Р2Р, но аз само предполагам.

Съжалявам, че трябва да кажа, но този "метод" е отвратителен. Той също така не е за глицидатите, а за солите на глицидните киселини, които не са същите.

Но аз не съм тук да проповядвам морал, осъзнавам, че това е ориентирано към печалба, без оглед на качеството и добре пасва на вида, който практикува Левкарт и на "Пастата" продукт, който има все по-малко общо с истинския амфетамин. и затова се продава като "Амфетамин Ултра +++" или подобно, 90% кофеин, 5% някакъв RC на основата на катион, останалото са глупости и поръсване на амфетаминова база върху всичко за рибената миризма. Тогава това е върхът на оптимизацията, тъй като изобщо не е необходимо да се преминава през трудностите на химията. Помислете само колко време можете да спестите по този начин!

Тук, на форума, ще бъда благодарен, ако хората се въздържат да наричат чисто нещо, което никога не е било пречиствано, а и никога не е било тествано в лаборатория. Говоря за всички "мащабни" синтези за амфетамин, метамфетамин, мефедрон. A-PVP и т.н.

Както вече казах, не критикувам всичко това, всеки трябва да решава подобни въпроси сам за себе си, но нека да останем стъпили на реалността и да бъдем честни, като избягваме да се заблуждаваме, че тези спестяващи време ултраопростени начини водят до качествен продукт.

thx.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ако след това дестилирате във вакуум, вашият продукт е чист, не всички методи изискват дестилирани вещества. Причината, поради която методът emde използват вакуумна P2P, е заради скъпата платина

Не ви поучавам тук, но има разлика между партиди от 100 мл или 100 л.

Примеси има и в редуцирането на фосфорната киселина, защото в насипно състояние те винаги използват инокс 316L (от още по-ниско), който отива в маслото, което в крайна сметка виждате, когато вашият бял фосфор стане зелен.

И има разлика между p2p, редуциран със сярна киселина или бял фосфор, можете да проверите сами с редукция на живак и поставяне на луга, тази, която е обърната със сярна киселина, директно отива отгоре за разлика от другата (бих използвал гореща луга)

Но не четете никъде тази информация
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Виж, Джб, не позволявай на някой да ти каже нещо... повярвай ми, че не знам нищичко... единственото, което знам, са парите. ти си много близо до задния път... повярвай ми... продължавай да се чукаш и ще бъдеш възнаграден. :ninja:
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Това няма никакъв смисъл, съжалявам.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Фосфорна киселина или хидролиза на hcl? някой ми каза, че лимонената киселина дава най-добри резултати
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
За какво е необходимо това? Мисля, че имате предвид за P
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Имате ли нещо против да ни кажете коя киселина в какво количество сте използвали, получавайки този чудесен P2P? :)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
В случай, че спечелите, имам нужда от фосфор :LOL::LOL:
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Използват 1,5 л бял фосфор на 1 кг с 0,5 л вода (тази на натриевата сол).
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Имате предвид фосфорна киселина, нали ?
 

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Той експериментира с различни киселини, докато не получи задоволителни резултати и не се придържа към тях. пробата и грешката е най-добрият ви приятел.
Отдайте малко любов на химията и научните изследвания и може би ще бъдете възнаградени.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u хвърляне е да се използва бързо сух лед
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
И след това приложете ръчно нагряване ?

Това би отменило завъртането на 15М, нали ?

Ще направя, след като настроя стъклото как да го направя
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
какво имате предвид под превръщане? и след тази реакция как се нарича полученото вещество в това състояние? благодаря
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Всеки бмк прах, който се нуждае от киселина, за да се превърне, може да се превърне много бързо с този метод в бмк масло.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Здравейте, какъв е добивът ви?
 
Top