Нека поговорим за моята смешна толерантност

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Като начало ще спомена, че в момента приемам SSRI и от тази седмица се отучвам от него, след като открих, че психеделиците и SSRI не се разбират. Независимо от това винаги съм имал безумно висока поносимост към всичко. Преди SSRI щях да вземам шепи гъби, само за да достигна базово ниво. Веднъж имах пакетче с гъбени дъвки, "изяж две, за да предприемеш пътуване, изяж цялото пакетче и отиди на Луната" с голямо предупреждение за приемане на цялото нещо, ами изядох цялото нещо и не се случи абсолютно нищо. Опитах и лечение с кетамин на аптечно ниво, мисля, че беше 1200 мг за 6 сеанса, и освен някаква интроспекция нищо друго не се случи.

Никога не съм виждал визуални образи или съм имал усилване на звука. През уикенда имах писалка с ДМТ, приех целия грам за 2 дни и единственото, което наистина направи, беше да ме накара да заспя. (беше добре за леглото lol)

Капитан Сандоз ми изпрати LSD и в един момент имах 6 в бузата си наведнъж, нищо.

Работя с психиатър от около две години, опитвайки се да разбера моето ADHD, което също е много лошо. Нищо не помогна, известно време бях на Wellbutrin, от който се чувствах неконтролиран от собствения си мозък, чувствах се "заключен" през цялото време.

Открих обаче, че 4mmc кара мозъка ми да "работи" правилно. Освен редовните странични ефекти като прекомерно изпотяване, той ми даде енергия и ме накара да правя 18 неща наведнъж, но всъщност да завърша тези 18 неща. Това беше първият път, когато "стимул" свърши работата си за мен.

Подготвям се да кажа на психиатъра си, че сме приключили и отбиването е започнало. Опитах официалния "законен" начин, сега това изглежда е всичко, което ми помага. През последните две години съм бил на толкова много различни стимулатори, че съм изгубил бройката.

Какво се случва с глупавия ми мозък? В момента съм на MDMA, харесвам го и мисля, че ще работи за мен, но определено е различно усещане. Никога не съм опитвал Meth и мисля, че може да е страхотно, колко подобни са химическите основи между Meth и 4mmc? Знам, че съм на хлъзгав път и внимавам, доколкото мога, затова се обръщам към групата за съвет.

Някакви предложения или други неща, които трябва да опитам?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Мефедронът има метил в 4(пара) позиция на фенила и двойна n-връзка кислород на b-въглерода, което го прави кетон. Премахнете тези елементи и той е метамфетамин. Направете редукция по метода на Wolfe Kitshner, при която се премахва този кислород, и това е PMMA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Шибано FASCINATING!! Благодаря ви Фрит
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Известно време бях на аддерал XR 30 mg. Отначало действаше, но започна да ми причинява тревожност през нощта. В продължение на години поръчвах онлайн пресовани адили (метамфетамин), това беше много по-добре. Нямаше тревожност през нощта и можех да заспя отново. Въпреки това, аз един вид имам пристрастяваща личност и започнах да приемам 60-90 mg няколко пъти на ден. Armodafinil също беше страхотно. Той не беше бърз, но наистина ме държеше фокусиран. Лесно е да се получи твърде
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Това са страхотни съвети Благодаря ви @miner21, Бях на Риталин от като възраст 7-15 и винаги го мразех, но в ретроспекция може би щях да съм пълен боклук през училище без него. През цялото това време и Psych Doc все още не е споменал за addy's, така че те трябва да мислят, че няма да работят за мен по някаква причина. Също така имам доста пристрастяваща личност (ако е там в моето притежание, защо не е в мен lol) Може да опитам Armodafinil преди Meth... Имам чувството, че наистина ще ми хареса Meth lol и може би мога да изритам тази кутия надолу по пътя малко с Armo's, определено си струва да опитате!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Бихте се изненадали. Повечето хора, които познавам на метамфетамин, се мъчат дори да се напушат и просто поддържат, защото без него са мъртво уморени. Метамфетаминът е много надценен. През последните 30 години той е бил декласиран. От 1999 г. не съм виждал престрелка в мотористки бар.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
По дяволите, може би е време да върнем онези престрелки от старото време! Защо през последните няколко десетилетия качеството спада толкова стабилно? Ако разполагах с цялото оборудване, какво ми пречи да направя стъкло с чистота 98-100%?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Това е странен сценарий. Помислете за адронния колайдер и ефекта на Мандела. Наистина освен факта, че е 50% лекарство за синуси, не съм сигурен какво се случва. Преди си мислех, че е n-изопропилбензиламин, но drugs.data казва, че никога не са го откривали, а те са купували стандарта два пъти и са лесни за различаване. Има много кристални фамини, които не са активни или слаби, които човек не би могъл да различи. Онзи ден се опитах да изомеризирам някои, които запазих. Възстанових 0 D изомери. Кристалните просто никога не са се появявали в нелетлив разтворител. Използвах литарова киселина и очаквах, че литаровата киселина ще се утаи. Неутрализирах я и добавих hcl до ph5 и възстанових всяка частица от метамфетамината и я изпуших. Това е странно, защото се опитвах да възстановя L и не успях. Наистина ли това изомеризира D от p2p, както се казва в деа?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Успех, мой човек!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Опитах го вече два пъти. Същият резултат. Не бях много обяснителен там, но основах воден разтвор на hcl и отделих базовото масло, а след това добавих прясна вода към базовото масло и L-винена киселина и рефлуксирах 2 часа. След това сложих диетил етер, и го разбърках известно време ( това, за да се вдигне базовата мета ( D, тъй като очаквах, че L ще бъде Lmeth Ltartrate, и тъй като е сол, остава в полярна.) Но след отделянето на етиловия етер и изпаряването на ВОДАТА нямаше нищо. Подкиселих етера с 37% воден hcl и 25ml dh20 до ph 5 и когато отделих водата и я изпарих, всичко се възстанови. За мен това означава, че в него няма L метамфетамин, тъй като не можах да конюгирам L-винена киселина дори след 2 часа при рефлукс. Излишно е да казвам, че това не беше резултатът, който очаквах, иначе нямаше да си губя времето. DEA твърди, че те, които изомеризират p2p mrth в Мексико и метамфетаминът на картела е D, а не рацемичен, но гадостта все още не ме качва, така че съм повече от объркан
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Доста интересен процес на реакция като цяло. Любопитно ми е да видя докъде ще стигнат Картелите оттук нататък
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
О, човече, ние говорим за толерантност тук горе? Shiitttttttttt. i was burning through an ounce of ice in less than a week EVERY week for a solid 4 years straight. never missed a day. Сега аз съм сух като mf'er и на 30 mg XR adderall веднъж дневно с 15 mg instant два пъти дневно и това дори не ме измъкна от леглото сутрин. трябва да взема 3 XR и 5 от инстантите, за да мога да отворя очите си следобед (нека да го признаем, че не съм в състояние да се измъкна, за да взема дори писи сутрин, така че се събуждам около 2 часа всеки ден.) За съжаление моите момчета са заключени за добро longggg време и имам нулеви връзки, които са останали, което ме е намалило, за да се превърне в моя личен готвач boyardeez ядки ще имат взрив, опитвайки се да разберат как да станат химик.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Необходимостта е майка на изобретенията, приятелю! Това е диво.. Разочароващо е, че няма олимпиада за момчета като нас lol, щяхме да я смачкаме
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Е, вие сте на правилното място, за да се научите, а междувременно тук има много хора, които продават метамфетамин на конкурентни цени. Мисля, че съм купувал метамфетамин от 5 различни души и почти всичко беше точно същата тарифа на мексиканския картел, която не мога да направя за тази цена
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Можете да извършите екстракция на бензедрекс.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Можете да си набавите роботаблетки DXM HBr. Можете да приемате 90 mg DXM HBr (декстрометорфан HBr) два пъти дневно (с интервал от 12 часа) в продължение на 5 до 16 дни. Намалете или елиминирайте употребата на стимуланти по време на. Стойте настрана от серотонинергични лекарства (MDMA, LSD, SSRI антидепресанти). Декстрометорфан е SNRI (инхибитор на обратното захващане на серотонина и норепинефрина) и NMDA антагонист. НДМА антагонизмът е този, който намалява поносимостта към лекарството. Толерантността към лекарствата ще бъде 1/2 до 1/3 от тази, която е била.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Можете да опитате 90 mg DXM HBr (декстрометорфан HBr) два пъти дневно (с интервал от 12 часа) в продължение на 5 до 15 дни. DXM е SNRI и NMDA антагонист. Избягвайте твърде много стимуланти и определено избягвайте всичко, което влияе на серотонина (MDMA, Shrooms, SSRI антидепресанти) по време. Тогава толерантността към лекарствата ще бъде 1/2 до 1/3 от това, което е била. NMDA е един от механизмите за изграждане на толерантност. Друг е CREB рецепторите, но не знам дали все още има CREB инхибитори.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex Благодаря ви, наистина мисля, че ще трябва да променя нещата и ще проуча това повече през следващите дни. Аз съм само като грам в този прекрасен Meow Meow, който имам, и вчера същото количество, което ме накара да се притеснявам, че мога да изгубя съзнание от ходенето на няколко стъпки, днес е моето изходно ниво... Мразя мозъка си!!! Такъв пич е той!!!
 
Top