• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Търсите доставчик на метамфетамин в насипно състояние

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Бих искала да е американско-американски, но съм отворена за внос. Купувал съм 4 фунта за 6 хил. долара и се надявам на нещо в този диапазон. Готов съм да се огъна по този въпрос, ако всичко останало си заслужава. Търся някой, който е надежден, има добър продукт, комуникация и може да пусне пакет за по-малко от седмица. Пишете, ако това сте вие
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Имате предвид D-meth,или рацемичен 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
В САЩ ще бъде рацемичен
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Имам 300 паунда в наличност в Калифорния имах проблеми със системата за доставка, но сега е поправена оставете ми съобщение адрес, на който да ви изпратя моя греховен ангажимент продукт
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Сделка как мога да изпратя адреса си дали pgp е добре или друг
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Мога да помогна с рацемичен в САЩ. цената ми е малко по-висока от тази...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Имате ли късмет?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Мога да помогна в района на Ню Орлиънс лмк как искате да изпратя информация. Също така цени и колко време и т.н.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Това съм аз, сър. Мога да ви ги изпратя от САЩ, но получаваме по 1850 на бройка и това не е BS, която е навсякъде, това е истинската сделка, но ако правите по повод, можем да я свалим до 6. Аз съм олицетворение на надеждността, дори когато изглежда, че никой друг не се интересува от такива неща. Мога да направя пакет много по-бързо от една седмица също.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Другото нещо, което мога да спомена, е, че бих бил много внимателен в работата си с хора, които ви дават подробности за неща, които не би трябвало, тъй като правоприлагащите органи обикновено се опитват да си създадат доверие по този начин, а те изглежда не разбират, че това е проблем. Аз самият съм в този общ район и единствените, които биха имали 300 килограма и ви казват, че имат, не биха били тези, които искате да срещнете. Не мразя, просто проповядвам крайна предпазливост в тази конкретна посока, крайна.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Сработи ли се това за вас, сър? Не бях видял, че е на 6 месеца. Ако имате някакви проблеми, имайте ни предвид. Благодаря
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Не, сър, свързвах се с вас, за да видя дали ловът ви за 4 килограма метамфетамин е бил успешен, ако не, аз съм ви покрил. Сега знаете два законни източника.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Дали вече не сте на пазара, ето защо нямах отговор от вас. Това не е ли броене на трапули?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Все още съм тук и мога да получа пакет по пощата за 24 часа или мих по-малко, така че може би трябва да ни дадете шанс?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Все още ли сте с нас, атрапула?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Знаете ли, че никога не вреди да имате резервен вариант?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
ние сме в състояние да сспрати всяко количество от нас изпратете ми pm, ако се интересувате сериозно
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Последно видяно на 13 май. Обичам добра загадка 🤷 нека направим анкета, дали е така:
1. Да бъде измамен от някой от 5-те безделници там горе, които се опитват да го примамят към телеграма/wikr/ имейл
2. Получил го е от някой от действително проверените дилъри на наркотици в този сайт (лично съм потвърдил за 2 от тях)
3. Беше някакво хлапе, което има мокър сън с възстановяването на данъците на приятелката си и той просто е пазарувал на витрината
4. Майка му видяла Tor на компютъра си и престанала да му позволява да го използва.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Смятам, че не е нито едно от изброените по-горе, мисля, че се е заловил. Има подобно име в онлайн списъка на американската група за борба с наркотиците за северозападната част на страната. Бих искал обаче да знам със сигурност, защото мисля, че разпознавам няколко имена там.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Подобно на броя на трапулите? Ако това е вярно, бих заподозрял, че той/тя е бил/а примамен/а в някоя от онези услуги за съобщения от полицаи, представящи се за наркодилъри. Притеснявах се за това с "Лаб Експрес". Онези 8 топчета кокаин за 100 долара трябваше да са капан, но си почистих къщата, намерих добра пощенска кутия наблизо и захапах куршума. RIP lab express. Вашият кокаин миришеше на пицария, но беше адски изгодна сделка.
 
Top