Въпроси, свързани с метилирането и кристализацията на субурина

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1. Въпрос 1. След като имам амфетамин, ако реагирам с формалдехид на водна основа и амфетамин, за да получа иман, тогава ще използвам метода AI/Hg, за да превърна амфетамина в метамфетамин, нали?

2. В случай на амфетамин формалдехид имин, може ли амфетаминът да бъде метилиран по пътя на Nabh4 и меден хлорид



3. Маслото на метамфетамина е под формата на прах, независимо дали е направено от хлороводород или сярна киселина. Прахообразният метамфетамин се разтваря в ацетон, за да се образува наситен разтвор, и естествено ще кристализира в хладилника. Ще се продава ли на улицата? този вид кристал

4、4. Пълният маршрут на синтезиране на амфетамин, синтезиране на метамфетамин, използване на винена киселина за разтваряне и използване на разтворител за отстраняване на примесите и рекристализация е този, нали?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
правилно (не съм сигурен какво точно имате предвид)
Метамфетаминовото масло е течно масло и е свободна от метамфетамин база, а не сол. Не можете да кристализирате добре метамфетамина със сярна киселина, метамфетаминовият хидрохлорид е твърдо вещество.
Вероятно да, не съм сигурен, че CuCl2 изобщо е необходим.
Най-простият синтез на метамфетамин от амфетамин
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3

Кристализира чрез хидрогениране на газ, но все още е на прах

Възможно ли е във видеото да е амфетамин вместо метамфетамин? Или метамфетаминът трябва да се раздели и след това да се прекара през хлороводород, за да се получат големи кристали вместо прах
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Съжалявам, не разбирам какво искате да кажете
Трябва да получите d-meth, за да получите големи парчета метамфетамин
Съществува видеосинтез на амфетамин чрез редукция на Al/Hg от P2NP.
 
Top