Моят аватар

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Високо като ебане, беше ми казано да се опитам да бъда активен във форума, а малко параноя за това какво могат да си помислят хората за него, хвърлена за добра мярка, ме накара да напиша този пост!

Бях дебело дете, моят наркотик беше захарта. Тогава един ден в класа ни дойде служител на D.A.R.E. Раздаде ни стикери с това сладко лого, направи с нас един-два работни листа, а след това ни показа куп наркотици.

Преди този ден никога не си бях помислял да употребявам "наркотици". От този ден нататък обаче любопитството ми разцъфна в прекрасно наркотично дърво.

Трябва да благодаря на D.A.R.E. за това, че днес съм тук, на този сайт, и исках да изразя благодарността си чрез моя аватар.

Благодаря на D.A.R.E. за това, че научи дебелите деца, че има и други наркотици! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
това е толкова реално, аз буквално се захванах с наркотици, защото когато бях много малък, баща ми разказа за своята употреба на наркотици и как НИКОГА не трябва да вземам наркотици, но тъй като бях изостанало дете, единственото, което разбрах от него, беше "ако вземеш киселина, можеш да видиш хубави цветове" и оттогава бях твърдо решен да вземам наркотици. имах възможност обаче едва когато бях в гимназията

Започнах да пуша цигари в гимназията, за да изглеждам готин, но в гимназията се отказах, защото не искам да се разболея от рак на белия дроб + започнах да пия стимуланти и да пуша трева, които са много по-добри
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol ти избяга от тютюневия звяр, за съжаление за мен тревата и тютюнът са твърде дяволски добри заедно.

Децата са странни, възприемчиви като ебати, но и се държат напълно дебилно през повечето време

До този момент от живота си бях чувал мантрата "не взимай наркотици" много пъти. D.A.R.E. беше първият път, когато "видях" някогашните си близки приятели, и начинът, по който ни ги обясняваха, беше много объркващ за малкия дебел аз: "Наркотиците са страхотни и невероятни, НО те те правят мързелив задник! не ги прави! А сега ето колко време може да очакваш да продължи един киселинен трип (ако случайно се дозираш)

Интернет отвори много врати, TOR отваря още повече, вземете си наркотици!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
да, начинът, по който наркотиците се обясняват на децата, е ужасен. казвайки им "не взимайте наркотици, деца", само ги кара да проявяват любопитство. обяснете им наркотиците, обяснете им ефектите, оставете ги сами да вземат решение. казвайки им да правят едно или друго, те така или иначе ще им повлияят. информацията и намаляването на вредите са важни и по-ефективни, отколкото просто да им кажете да не взимат наркотици

и съм съгласен, че интернет е вълшебно място, където всичко е възможно ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Вие двамата сте пример за това, че когато сте тийнейджъри в риск и получавате повече училищна информация за ефектите от наркотиците, вие се интересувате повече от правенето на наркотици. Е, аз също бях малко в риск тогава, но мисля в широк смисъл. 1, не бях толкова запален по правенето на наркотици поради очевидните недостатъци и наказанието беше най-отблъскващото за мен. 2. Бях по-заинтересован да забогатея (освен да ме образоват за света и издръжливостта) и след това да правя всичко, което искам, а да бъда наркодилър беше много вълнуваща работа и да получавам химикалките си. 3. Има голям наркопроблем с много много лоши хора, които вършат зли престъпления за бизнес или пристрастяване. 4... Трябва да го легализираш, за да се обучиш с много информация за ефектите на наркотиците. но правенето на много наркотици в ранна възраст не е най-добрият избор, когато растеш, за да допринасяш. Повечето наркомани са нисши слоеве, които плащат скъпо за улични боклуци. Ако са открити за употребата на твърди наркотици - те изгарят в очите на повечето хора и се смятат за престъпници. Наркотиците правят поведението им доста безмилостно да те са на разходка с чувство за его и ви заблуждават. Тези доминиращи мърши определят сцената на наркотиците като социална война и плашат нормалните. Ето защо човечеството не evcen в най-добрите страни е готово за истинска свобода🗽libertarianizm за transhumanizm🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Съгласен съм, че е имало "точка на преобръщане": "наркотиците са лоши? мм'кей?" - аз им вярвам "наркотиците те правят ужасен човек" - аз - "о, тогава по-добре да стоя настрана" - аз отивам и правя кариера, опитвам се да я направя, докато все повече се превръщам в търтей на обществото. В този момент от живота е моментът, в който мантрата "наркотиците са лоши" най-накрая се поставя под въпрос: "наистина ли са ТОЛКОВА лоши?" Мисля, че отговорът е не, теорията на "ковашкия чук", която просто казва на всички, че това е зло и никога не трябва да говорим за него, просто ни прави по-любопитни.
не се водят достатъчно разговори
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Време е за промяна, Тази нова, върху която работих с Близнаци и просто е твърде голяма, за да не се използва, така че за протокола: профилната ми снимка беше логото на D.A.R.E., но вече не е..
 
Top