МОЯТА ПОСЛЕДНА ПОСТ!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ето моята последна публикация е толкова тъжна за мен, но не мога да търпя някои поведения, когато единствената ми цел е да споделям и да помагам.

Няма да публикувам нищо друго, нито ще помогна на някого чрез PM или по някакъв друг начин, който е това, което сте постигнали, като се отнасяте по този алтруистичен начин с хора без никакъв вид икономически или личен интерес, просто насърчението да споделяте опит. Би могло да бъде възможна ситуация, която да бъде разгледана от администраторите на форума, за да се опитат да избегнат бъдещи такива, ако сметнат това за подходящо. Както и да е, ще живеете без мен не се притеснявайте всичко ще бъде наред.
Успех и благодаря.

Причини и предистория на тази информация, ако се интересувате:

 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022

трябва да продължиш да публикуваш синтезите си, мисля, че това се оценява от мнозина, ти си бил полезен на много хора тук, не се интересувай какво казват 1-2 души, които дори не са опитали твоя начин.

/Regards
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Недей така btcboss, постовете ти са страхотни и се оценяват от много потребители.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Жалко е, че напуска, защото губим много важен член във форума. Благодарим ви за синтеза и за помощта, която сте оказали. Постовете ти винаги са ми помагали лично и работно.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Благодаря на всички за коментарите, които са много ценни, може би когато се успокоя, ще видя нещата по друг начин. Още веднъж ви благодаря.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Благодарим ви за всички вас невероятен пост. Мисля, че много хора са се възползвали от цялата мъдрост, която сте внесли в този форум. Тъжно е да чуя, че си отиваш. Безопасно пътуване. Развесели се.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Не идвам тук, за да ти кажа, че си най-добрият, или да ти се кача на задника, но мисля, че има много хора, които имат полза от това, че споделяш информация за тези неща. Прочетох препратката ви. Не виждам защо хората ще се изсират добре върху когото и да било като такъв, че не е направил синтеза сам. На кого му пука, ако споделената информация е вярна и ако те разбират механизмите на реакцията и евентуално могат допълнително да помогнат на някого със синтеза, като предоставят компетентни идеи за него.

Що се отнася до това, че сте напуснали гимназията... Най-добрите хора, които познавам и които смятам за истински приятели, страдаха заради училището в продължение на години. Това включва и мен. Повечето от тях така и не завършиха гимназия и на мен не ми пука. Ако някой ти каже, че си глупав, само защото нямаш шибана диплома, е глупак. Те компенсират скучния си живот с това едно единствено нещо, с което се опитват да изглеждат по-интересни от другите.

Всички научаваме нови неща всеки ден, а от моя личен опит? Никога не съм научил нищо в училище. В общи линии всичко, което знам, трябваше да науча сам. Да, знам, че звучи глупаво, нали? Защо губим години от живота си в затвора на детската градина, където не можем да се произнесем по нищо, вместо да преследваме истинските си интереси. Това е също толкова глупаво, колкото и самата война срещу наркотиците.

Всичко зависи от вас, но мисля, че всички ще се справим по-добре, ако си помагаме взаимно. В това число и вие, и всеки друг, който споделя своя опит и информация за тези неща. Хората, които идват тук само за да получат готварска книга с инструкции за тези неща с точни измервания на всичко, което правят, са идиоти. Не е нужно да ги филтрираме. Не е нужно да се превръщаме в девствени модератори на reddit и да банваме всеки един от тях. Просто им дайте време. Те сами ще осъзнаят, че не са способни да правят това, да похарчат куп пари за стъкленици, само за да ги изхвърлят.

За всеки, който е такъв. Бъдете герой в края на сезона и дайте стъкленицата на някого, който наистина ще я използва. Благодаря!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
След голям брой запитвания (за които съм много благодарен) и след като го обмислих с хладна глава, реших отново да публикувам публично.
Всъщност правех практически същото частно, но смятам, че не е честно след публикуването на определени процеси да не отговарям на съмненията за тях.
Също така реших да не обръщам внимание на негативните коментари и глупостите, които може да се появят там.
Ще се опитам да отговоря малко по малко на висящите въпроси, които бяха повдигнати през този период.

И така, върнах се, много благодаря на всички вас!
 
Top