Нано RP/I редуциране на псевдоефидрин?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Докато не успея да се сдобия с някои прекурсори p2p е изключено за мен. Така че искам да опитам редуциотн в малък мащаб чрез RP/I и намерих написаното от един колега на име Curbshot. Има честно казано повече хора срещу гореспоменатия запис и основната причина е, че днешните хапчета са много по-трудни за почистване от тези, с които той е работил, когато го е написал. Е, аз съм убеден, че съм почистил псевдомолекулата си до лабораторен клас и ме интересува дали някой е запознат/опитен с този метод и ако да, имате ли някакъв съвет?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Навремето бях привлечен от този метод на синтез, но така и не го извърших. След целия ад, през който преминаваме, за да почистим правилно хапчетата за този тип реакции, реших, че ще е в мой интерес да разчитам на методи с много по-голямо приемане от другите, а също и на по-голяма подкрепа под формата на въпроси и отговори, зададени преди това от тези, които са допуснали грешки или са се нуждаели от допълнителни разяснения по определени въпроси. Прочетох много коментари относно използването на H2O2 за стартиране на реакцията и всички те бяха отрицателни. Методът Curbshot също така не полага никакви усилия за определяне на температурата на реакцията. Просто в този метод има твърде много променливи, за да съм сигурен, че ще работи правилно. Макар че може да получите някакво съоръжение от него, в крайна сметка съм сигурен, че само с малко повече усилия можете да увеличите добива и качеството, като използвате друг метод.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Фосфорната/йодната киселина е метод, а каквото-хуй-намираш напиши е "Тек", защо не прочетеш още 5 рп/И тек? Това, което ще откриете, е кои са важните части и кои са по-малко важните аспекти.
 
Top