Question Нуждаете се от ръководство за синтез на кардиотоксична отрова.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, искам да синтезирам отрова, за да се самоубия, защото страдам твърде много, а евтаназията е незаконна в моята страна (медицински въпроси) и тъй като съм сърдечно болен, искам да синтезирам кардиотоксична отрова

Мислех за дигиталин, но не знам как да го извлека от дигиталис ланата (всяка информация е добре дошла).

Също така мисля да синтезирам отрова от химикали, които мога да купя в супермаркета и в аптеката,

Не искам да се мъча с часове, искам да получа инфаркт, така че, моля, помогнете ми.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Недостатъчно голям принос.
Опитайте се да бъдете по-активни тук, внасяйте повече полезна информация и тогава може да очаквате някой да ви помогне да намерите уличен дилър на някоя кафява кардиотоксична гадост.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Звучи като ужасен начин да умреш, има и други неща, за които се говори по форумите за самоубийства, които биха били безболезнени, ако се направят правилно, но няма да навлизам в подробности тук.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
О, хайде, приятелю, това е тъжно. осъзнаваш ли, че най-вероятно просто ще оцелееш, но ще бъдеш осакатен до края на живота си и също така ще се окажеш в отделение. също така не мисля, че отровата не би била болезнена tldr отиди да промениш smt i yo живот, получи помощ или smt и поне се опитай да бъдеш по-щастлив самоубийството rl не е решение за нищо.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Самоубийството не е решение, приятелю мой. Изложи проблемите си, може би ще получиш помощ.
 
Top