Нуждаете се от

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Имам нужда от помощ за пушене Моли се дали 3mmc или 2mmc може да се пуши, защото прилича на веществото, което виждам тук, хората го пушат, то е на прах
 

Attachments

  • lmvqfpkBz4.jpeg
    lmvqfpkBz4.jpeg
    320.8 KB · Views: 101
  • CoQ2VGeO7A.jpeg
    CoQ2VGeO7A.jpeg
    224.8 KB · Views: 97

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Пушенето на вещества като Molly (MDMA), 3-MMC (3-метилметакатинон) или 2-MMC (2-метилметакатинон) обикновено не се счита за ефективно или безопасно. Тези вещества обикновено се приемат през устата или се инсуфлират (смъркат).

MDMA е предназначен да се абсорбира през храносмилателната система или носната лигавица. Пушенето му не е често срещан или препоръчителен метод на приложение. Топлината може да разгради активното съединение, намалявайки неговата ефективност. Пушенето на MDMA може да доведе до респираторни проблеми и увреждане на белите дробове. Точните странични продукти от изгарянето на MDMA са неизвестни, но потенциално могат да бъдат токсични.

3-MMC е синтетичен катинон, подобен на мефедрона, и обикновено се приема през устата или чрез инсуфлация. Пушенето на 3-MMC може да не донесе ефикасно желаните ефекти, тъй като топлината може да разгради веществото. При изгарянето на 3-MMC могат да се получат вредни химикали, които могат да увредят дихателната система. Дългосрочните ефекти са неизвестни поради ограничените изследвания на това вещество.

Подобно на 3-MMC, 2-MMC обикновено се приема през устата или през носа. Пушенето на 2-MMC е малко вероятно да бъде ефективно, тъй като топлината може да разгради активните съставки, преди те да бъдат абсорбирани.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Благодаря обяснението е ясно междувременно е в констатации името на улицата, която нарекохме пушене Моли е ку кристал да и търся продавач за него Китай го е забранил и ми трябва продавач
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Там, откъдето съм, го наричат М-треска
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Познавате ли продавач, може би nl или където и да е в Европа
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
В оригинал това е M-kat хората в Обединеното кралство го пушат, ние го наричаме M-crack същите ефекти, само че малко по-интензивни

Що се отнася до продавача @Gordon Ramsay, най-добре е да го купите от него
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Благодаря. Разполагам със складови наличности и непрекъснато произвеждам нови. Напоследък просто не съм много активен в Breaking Bad
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Имах някои проблеми, за да го запазя кратък :) Времената за проблеми изглежда са отминали. Както и да е, спестявам да кажа, че през последните няколко месеца се научих как да приготвям бързо и чисто мефедрон. Никога не съм имал лабораторен тест под 96%
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Радвам се да чуя, че трудностите са отминали. Ще се радвам да ви виждам тук по-често
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
От време на време със сигурност :) Засега работя върху възстановяването на бизнеса бавно и стабилно, за да не предизвиквам прецаквания, все още има изоставане и ще остана фокусиран върху това.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Моля @Gordon Ramsay да отговори на съобщенията ми, за да знаем най-добрия начин за действие
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Същото важи и за мен, нямам отговор от вас, Гордън
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Той работи усилено върху 4mmc atm
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Без решение за месеци и без отговор за седмици
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Той дори вече не е регистриран производител на продавачи
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Благодаря
 
Top