Нов процес PMK 2503-44-8???!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Опитах се да получа информация за преработката на новия pmk, предлаган като прекурсор CAS 2503-44-8, и открих нещо, което ме притеснява.

CAS 2503-44-8 е 3'',4''-Дихидроксифенилацетон, така че първата идея би могла да бъде да го използвате като нормален фенилацетон и да получите желания продукт с добавен 3'',4''-Дихидрокси, нали?
И така, представете си, че се опитате да направите свободна основа, като използвате редукция на NaBH4 например, в този случай ще получите:

3,4-Дихидроксиметамфетамин (HHMA) реф.: https: //pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

Е основният метаболит на MDMA, така че ще получите нещо подобно на MDMA, но не и истински MDMA, както се предполага от прекурсор на MDMA от PMK.

Възможно е да съществува процес, който не знам, защото не съм химик, за превръщането му в истински MDMA, ако някой има повече информация... но в момента това е, което може да се случи нормално, така че бъдете внимателни.
В случай, че го обработите например с алкална хидролиза, за да изтриете хидроксилната група, ще получите теоретично P2P, а не MDP2P евентуално греша, но е това, което има повече смисъл.
Благодаря.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Този прекурсор може да се използва за производството на 3,4 метилендиоксифенилацетон. Но добивите ще бъдат ниски, а цената на крайния продукт е висока, има по-оптимални пътища за синтез.

ОН групата не може да бъде изтрита, за да се получи незаместен фенилацетон.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодарение на не добрия продукт тогава.
 
Top