Question Странна заявка, СВИМ иска метамфетамин с нарязан, за да види разликата между чист и нарязан метамфетамин

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Осъзнавам, че това не е популярна молба и противоречи на вашата политика, но това е по-скоро за намаляване на вредите в разбирането на съкращенията Моля, премахнете, ако това не отговаря на изискванията за изключение.

Приятел искаше 2 г метамфетамин, смесен с 1 г мсм, и след това още едно съотношение 2 г към 2 г. Това не е "нещо, което в общоприетите знания в моя врат на горите, така че се чудех как някой ще отиде да направи това очевидно той иска да може да разбере разликата.

той каза, че отдолу е имало вода и не се е кристализирало напълно. вместо да пробва и да греши, ако някой знае как да го направи, бихте ли помогнали да ускорите процеса, така че той да знае какво да търси?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Отидете в магазина за здравословни храни и си вземете няколко МСМ има 90? Останалите изненадани от не напълно преобразувани лоши работа UPS и по-нискокачествени прекурсори о и рН, което е ужасно страшно понякога всички тези неща имат такъв ефект
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ако момчетата ви са правилни температури конвекционна фурна ще премахне МСМ поради факта, че сублимацията му го прави доста лесно отделяне
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ако имах някои, които седят наоколо, щях да го направя. Ацетонът е много ефективен за отстраняване на МСМ специално от метамфетамин. Не съм сигурен, че всъщност премахва нещо друго. Както беше посочено. Точката на топене на msm е много по-ниска от тази на метамфетамин, така че можете лесно да го отделите по няколко начина
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Мисля, че видях, че хората смесват гранулирания мсм с метамфетамин, след което загряват всичко бавно, докато мсм се разтопи и кристализира с метамфетамин. В старите времена с червения и жълтия метамфетамин, той наистина не се смесваше. При новото стъкло би трябвало да се образуват подобни парчета. Виждал съм човек да го прави върху фолио. Също така се уверете, че MSM е чист. И мисля, че съм чувал, че МСМ от GNC е единственото нещо, което става прозрачно.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Прочетох някаква статия, в която се отделяха чрез нагряване сублимативи на МСМ
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Току-що си спомних, че е в публикация, наречена "Микрограм". То обикаляше полицейските участъци, за да разказва за най-новите автобуси и най-новите техники за контрабанда. Вече го нямат на разположение на обществеността, но точно там прочетох това
 
Top