Question Становище относно законните наркотични вещества (Kanna)

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Кана, наркотик, който е законен почти навсякъде и не е много популярен. Подобно на мдма, но е органично и по-малко енергийно.
Моля, направете проучване и ми дайте мнение за легалните наркотици и канна.

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Виждал съм го, но все още не съм го изпробвал. Видях едно видео в YouTube. Звучеше така, сякаш отнема известно време, за да се удари, но се удари. Опитвали ли сте го? Аз съм фен на кратома
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Това е практически законна и органична мдма и е огън брато. За съжаление в моята страна е незаконно да се позира или използва кратом и никой не го продава по улиците, така че никога не съм го опитвал

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
На какво трябва да обърна внимание, когато го получавам? Някакви специални съвети или трикове?
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Вземете прахообразната форма. Тя е евтина и много лесна за смъркане. Сякаш току-що сте вдишали само въздух. Отнема известно време, за да попаднете, но след това ще ви бъде забавно. Btw ако u имаш партньор, можеш да го опиташ, защото то също е възбуждащ наркотик
Приятно пътуване

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Нямам търпение да опитам това! Благодаря ви. :)
 
  • Like
Reactions: HHH

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Разгледайте градините, ако климатът ви е топъл и сух, може да расте някъде в страната на екскурзиите. Вземете резница и отглеждайте тур собствени запаси 😃
GPbqSJ4HxR
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Тогава просто го изсушете? Коя част от растението е тя?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Не съм сигурен, вероятно листата главно. африканците биха
  • разбиват листата между 2 камъка и ги оставят да "ферментират" за няколко дни в затворен съд, за да се отстрани оксаловата киселина.
  • След това се поставя на слънце, След една седмица каната се изсушава на слънце.
  • Когато растителният материал изсъхне, той се нарязва или стрива на прах и е готов за употреба.
KZtXUyqTNC

  • Алкалоидите на Kanna са разтворими предимно в алкохол.
  • Ако накиснете праха от Sceletium tortuosum в етанол за хранителни цели или 99% изопропилов алкохол, алкалоидите могат да преминат от растителния материал в разтвора, като го наситят с алкалоиди.
  • След определен период от време разтворът се филтрира, а прахът се изстисква добре и се изхвърля.
  • След това етанолът или изопропилът трябва да се изпари напълно от екстракта.
  • Всеки остатъчен алкохол може да бъде токсичен и опасен за консумация.
  • След като разтворът се измие напълно, резултатът е катранена смола, която е пълна с алкалоиди. Този екстракт може да бъде смесен с канна на прах или друг растителен материал. Алтернативно, той може да се съхранява като смола.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Страхотно Благодаря ви!
 
Top