P2P(103-79-7) предлага

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Напоследък се появиха няколко оферти от китайски доставчици, които продават директно P2P(103-79-7), намерих ги за любопитни, защото, доколкото си спомням, CAS е забранен в Китай от много отдавна всъщност всички нови прекурсори са разработени по тази причина.

Свързах се с тях и по стечение на обстоятелствата, както си представях, всички бяха изчерпали наличностите си от този CAS, когато офертите им бяха практически нови, но бързо беше предложена алтернатива на прекурсорите(5449,5413....)

Според мен(на практика сигурно) те използват несъществуващи P2P оферти като претенция за привличане на клиенти, за да им предложат прекурсорите вместо предлагания продукт, това е стара техника за продажба.
Мисля, че не трябва да си губите времето да питате за P2P тези доставчици, защото отново потвърдих с моите източници, че 103-79-7 е забранен в Китай и да, вероятно някои доставчици поемат риска и продават забранени CAS, но в този случай доставчиците са признати производители и е невъзможно да произвеждат и продават забранени CAS там, в Китай има сериозни последствия за това и бизнесът им с прекурсори е достатъчно голям, за да му навреди продажбата на забранен продукт.

Както и да е, това е само моето мнение и може да греша, просто искам да спестя загубеното време на други потребители.
ако някой успее да си купи Р2Р директно от тези доставчици в Китай, моля да го публикува, защото ще е най-малкото любопитно.
Благодаря.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Мисля, че някои.. Брато!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Аз също се свързах с тях във връзка с това, когато получих същия отговор, че не е в наличност и че ще премахнат посочения продукт...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Работя с китайски доставчици повече от 15 години. Никога не съм срещал забранени позиции при продажба от нормални продавачи.
Всички съмнителни оферти обикновено са измама.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ефедринът забранен продукт ли е вече в Китай? В Индия?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ефедринът в чист вид е забранен във всички държави, които са ратифицирали Конвенцията на ООН за наркотиците. Но в някои страни, като Индия и Бангладеш, е възможно да се получат лекарства, съдържащи ефедрин. Такива източници не са подходящи за мащабен синтез, но за малки количества е напълно възможно да се използват. Производството на метамфедрин дава предимство под формата на D-изомер.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ще ми изпратите ли Pm и ще ме насочите ли в правилната посока?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Чудех се дали има продавачи, от които мога да си купя само чист ефедрин/псевдоефедрин, йод и червен фосфор. Вместо да почиствам хапчета и да стъргам мачовци.

Маршрутът на P2P е доста труден сравнително, а и все пак ще трябва да изолирате Декстро.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Някои лекарства, съдържащи ефедрин, се предлагат и в Китай. Свободна продажба, без лекарско предписание.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Къде и как да го преведем в нас, без да повдигнем вежди?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разбира се, че са Мога да ви изпратя списък на CAS и да опитате да ги купите в Китай и ще видите.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Китай не е НЛ, за забранени вещества получавате смъртно наказание или доживотен затвор
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Това е толкова вярно
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Друга фалшива оферта:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
да, имам същото преди известно време, ol' bait and switch
 
Top