P2P - Амфетамин ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Какъв е най-добрият начин за производство на амфетамин от p2p?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP е по-трудно за мен да направя. бензелдахидът е истинска болка i dotnt имам един жизнеспособен синтез. а натриевият нитрат за нитроехана е невъзможно да се получи в Норвегия. ако имате алтернативни пътища за получаване на тези, които не съм обмислил, бих се радвал на помощ.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Е, можете да направите бензалдехид от бензилов алкохол, има описание на синтеза тук във форума. Натриевият нитрит може да се получи чрез реакция с натриев нитрат (който обикновено се предлага като консуматив за печене), сяра и натриев хидроксид или с дървени въглища под въздействието на топлина. Ще намерите видеоклипове за синтеза в youtube:
Но бих искал да чуя коя реакция, която използвате за производство на P2P, е по-лесна от производството на P2NP?
Иначе P2NP се продава от доставчиците тук, във форума.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ще ви покажа кратък списък долу, защо p2p е лесно да се направи. (ако искате подробно, с удоволствие ще направя документ за цялостния синтез от магазинни елементи и марки, който се използва за готовите П2П)
И да, някакъв пич оттук каза, че може да го изпрати в Норвегия без проблем , но това е измама. ако искам да внасям P2NP, мога просто да внасям амфетамин на първо място. същият риск и еднаква глупост да се направи. не е като P2NP да е легален и всеки митнически агент и полиция в ЕС да знае какво е това и за какво се използва. така че не можеш да изпратиш 100 кг P2NP по пощата и да не те хванат. отказвам да повярвам, че някой някога е правил това в Норвегия и не е отишъл в затвора.


В списъка са всички химикали, необходими за производството на P2P

1: Оцетна киселина (лесно, но "трудно")

Етенонът може да се получи чрез пиролиза на ацетон

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

Етенонът се разтваря в оцетна киселина в PTFE стърготини, за да се получи по-добър резултат на повърхността.

2: Диетил етер (лесно)

Получава се от етанол и сярна киселина

3: Бензилов хлорид - C3H3CH2CI (лесно)

Хлориране на толуол в синя светлина (НЕ UV), тъй като UV има достатъчно енергия, за да разкъса връзката. специфичен диапазон 420-450 nm 12-18 W (3000 лумена макс.)

4: Магнезиеви стърготини (Лесно, буквално имам 2 тона от тях, ако някой в северните страни има нужда, нека се обади), трябват ми само 1300 кг за моя проект.

5: Няколко йодни кристала (Лесно)


изолирани от тинктура или купени от колекция елементи и счупени на дисплея

6: Амониев хлорид - NH4Cl (Лесно)


NH3 + HCl → NH4Cl (това означава неутрализация на основата и киселината, където пресипитатът е амониев хлорид)

NH3 може да се закупи от всички РЖ или хижарски магазини, които продават преносими тоалетни, като препарат за почистване на тоалетни / декомпресиране.
Hcl- магазин за басейни

7: Дестилирана вода 2 л (лесно)


де-йонизатор или осмозен филтър

8: Натриев карбонат (NaCO3) (от всеки хранителен магазин)

9: Натриев хлорид (NaCl) (от всеки хранителен магазин)

10: Натриев метал - (за сушене) буквално 100 начина за направа от химически до изгаряне и електролиза


Направено от магнезиеви стърготини, натриев хидроксид, ментолови кристали и минерално масло без "ароматни пръстени" / хипоалергенно бебешко масло
след това се разлагат в повторно флюсиране с 1,4 диоксан

11: Изсушена английска сол (от магазин за градински или хранителни добавки)

изсушава се във фурна при 250 градуса по Целзий в продължение на 4 часа

Това са също така киселини, метанол, етанол и HCL и газ CL2 и някои други химикали, които не си струва да се изброяват, когато всичко това е достъпно от доставчиците на басейни или от магазините за каросерии или от общите железарски магазини.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Пич, нали сериозно мислиш да правиш кетенова лампа в любителската си лаборатория? Това е наистина много опасно. Не го правете. Знам, че лабораторията на Дъг го направи в един епизод, но дори собствените му фенове смятаха, че е безразсъден, и го критикуваха. Просто не го правете.

Освен това, ако това е планът ви за производство на 100 кг прекурсор... за любителски проект за малки количества: звучи забавно (с изключение на кетеновата лампа. Това е смърт в бутилка). За търговска употреба: не. Твърде много източници на грешки и твърде много работа. Не мисля, че този подход "направи си сам" е осъществим. Като прибавим и факта, че уличната цена на амфетамина в Скандинавия е около 6 евро за грам...
Но ако сте твърдо решени да направите този наистина дълъг маршрут, вместо да намерите вратар, който да получава пратки с разумни прекурсори, моля, не изграждайте кетенови лампи. Оцетният анхидрид може да бъде произведен чрез много по-безопасни процедури:
Както и да го направите обаче, оцетният анхидрид не е "лесен".

Освен това всъщност мисля, че P2NP не е нито включен в списъка, нито е незаконен. Признавам, че не знам точните закони в Норвегия, но като гледам списъците с прекурсори на наркотични вещества в ЕС, в тях фигурира P2P (обикновено съкратено BMK), но не и P2NP. Това ме изненада, но съм сигурен, че правните репери на вноса на химикал, който не е включен в списъка, не са същите като на вноса на наркотично вещество от списък 1. В Норвегия или където и да било другаде.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Кетеновата лампа наистина е опасна, ако не разбирате защо и какво се случва химическата визия, но когато е проектирана правилно, не е. и да, в норвегия да те хванат с химикали е много по-лошо, отколкото да си купиш наркотик. в норвегия наказанието за синтезиране на наркотици = минимум 13 години затвор. едно бързо търсене в Google и ще видите колко ниски наказания имаме в норвегия за наркотици. За 22 000 кг хашиш главният обвиняем получава 14 години затвор. 200 кг кокаин 11 години. един приятел беше заловен с контрабанда на 28 кг чист амфетамин, получи 6 години затвор. в Норвегия законът е изостанал след около 1 кг от всяко вещество наказанието не е много по-високо, така че от 1 г до 1 кг нека да наречем това №: 1 граница на наказанието, след това от 1 кг до 5 кг е номерът, след това от 10 до 50 кг и т.н. "допълнителното време, което получавате от 10 кг до 100 кг, е минимално, така че ако някой за първи път реши да го направи, може да го направи правилно.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
но ако имате добър начин за получаване на ацетилхрорид , мога да направя оценки за тази процедура. Притеснението ми е, че става дума за десетки тонове базови химикали, за да се направи това, така че затова ми трябват пътища, които свеждат до минимум нуждата от химикали. кетенова лампа означава, че мога да направя Ацетинов анхидрид - от вода и натриев бикарбонат.
Съгласен съм, че ако имам надежден доставчик на P2NP, това би било най-доброто. но се страхувам, че намирането на този човек ще бъде нер до невъзможно. също така трябва да включа доставка, която дава на полицията лесен начин да ме намери. така че има толкова много проблеми, с които трябва да се справя, за да внасям с успех. аз например не виждам никакъв възможен начин това да се случи. първият проблем е доставката и адресът за получаване на пратки. Вторият проблем е плащането. има твърде много следи, оставени от полицията. също така това означава, че Interpool също може да намери пратките. по същество колкото повече държави са замесени, толкова по-голям е шансът някой да разбере, също така ресурсите, които се използват за решаване на случая, също са по-високи, колкото повече полиция е замесена. ако някой има някакви съвети за това как да се реши този проблем, бих платил много за тези знания.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Слушайте, кетеновата лампа изисква да прекарате силно запалими ацетонови пари (и произведени метанови пари) през нагрята намотка, независимо колко сте чели онлайн за това и колко добре си мислите, че разбирате процеса.
Всяко изтичане на кетенов газ (може да бъде чрез пукнатини в стъкленицата, изсъхнала или лошо подбрана смазка на съединенията, лошо проектирана вентилация на димоотвода или всяка друга дребна грешка в настройката) е абсолютно опасно за живота. Ефектът е продължителен, така че вероятно ще се чувствате добре през първите един-два дни, а след това ще започнете да изпитвате задух, щом се разхождате или движите. В крайна сметка това ще доведе до хоспитализация и ще имате необратимо интерстициално увреждане на белите дробове, което ще ви инвалидизира за цял живот. Единственото жизнеспособно лечение е белодробната трансплантация. И то само ако сте изложени на незначителен теч. Ако се случи лампата да се взриви, чрез искра в намотката, течът ще бъде огромен и може да доведе до бърза, мъчителна смърт без шанс за оцеляване дори чрез болнично лечение.
Ето защо дори университетските лаборатории по принцип не позволяват тази процедура. Никога не бих я предприел, а ако направех настройката, вероятно щях да си изпусна нервите, когато щях да завъртя ключа на лампата. Това са моите десет цента, наред с много други.
И да, ацетилхлоридът може да бъде кучка и вероятно изисква покупка, но можете да изберете и пътя сяра+бром. Бромът е достатъчно опасен, за да се заиграваш с него, ако търсиш именно опасност :).

И вие сте твърдо решени да произвеждате наркотици в страна, в която производството на наркотици крие повече рискове и по-високи присъди, отколкото обикновеното разпространение? Не че не мога да разбера желанието за майсторене, но бизнесменът в мен се бунтува :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
само за да ни е ясно на всички останали. не правете тази лампа. съгласен съм

Що се отнася до наказанието, то е просто. купувайте и внасяйте наркотици с цел препродажба = 99,8 % вероятност да ви заловят. бъдете умни и си ги произвеждайте сами = 95 % вероятност да ви заловят. аз избирам най-ниския риск ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Бих препоръчал да погледнете в Китай за прекурсори, да намерите изоставена пощенска кутия, която не е откровено в изоставена къща, и да я изпратите там без подпис. моята страна позволява да се добавят инструкции за доставка, така че отивам на "остави в пощенската кутия". Можете също така да си купите пощенска кутия, да намерите добро място за нея и след това да добавите писмо до съседния номер и да го изхвърлите в нощта преди да бъде доставено. Наблюдавайте проследяването (с vpn и т.н.) и ще разберете дали е било спряно на митницата или не. В някои страни пощата също позволява пакетите да бъдат пренасочвани лесно, така че може би бихте могли да го пренасочите, след като е преминал през митницата на по-безопасно място, Ако не е незаконно, но е наблюдавано, тогава те просто ще отбележат първоначалния адрес на доставка, а не къде го пренасочвате. Ако е незаконно, тогава не бих пренасочвал към собственото си място, но не забравяйте, че има адски много пощи от Китай, толкова лесно е да се получат неща през, законно или не.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Макар да съм съгласен, че не бих изпратил нищо на собственото си място ( включително стъклени изделия, освен ако не са странни части като адаптери) , това не е невъзможно. Всъщност това е доста лесно. Намерете празна къща за продан и я изпратете там. Вземете пратката през нощта с маска. Проследете проследяването, за да вземете пратката през нощта, когато тя пристигне.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Не е ужасна идея - все пак ще бъда причина. Също така полицията може да подмени химикалите на първо място. знам, че полицията в Норвегия често прави това, когато открие наркотици. а също така пропускат нещата, но ги наблюдават. то бита с маската поправя това, освен ако нямат наблюдение с хора. добър съвет, така че благодаря. Този метод изглежда малко "палав" или пич ход на къщата на собствениците, tho аз ще трябва да кажа, след като прочетете това може би трябва да мисля малко повече като пич може да ми помогне да реша някои въпроси :D

просто ще отбележи първоначалния адрес на доставка, а не къде го пренасочвате към - Това звучи погрешно може да е това, но все пак аз бих бил да вярвам, че адресът на доставка ще бъде този, който те отбелязват, независимо къде го променяте.

VPN е толкова полезен, колкото и студеният изсъхнал пенис. не го използвайте. той наистина дава фалшиво чувство за сигурност, освен ако не знаете как да го използвате или да проверите дали този, който използвате, действително крие оригиналния IP или каква е била оригиналната команда. има много начини, по които човек може да пренасочи пакетите с данни, които по същество прави VPN. шокиращо е да се видят някои от различните VPN услуги, които изобщо не правят това правилно - и най-лошото от всичко е, че имат наистина лошо или в някои случаи НИКАКВО криптиране.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Аз също живея в много строга държава (по-строга от Норвегия) и от моя опит изпращането от Китай с помощта на опцията за изпращане "специална линия" обикновено се приземява добре. При специалната линия половината от митническото оформяне се извършва предварително, което означава, че пратката минава през митницата, вероятно все пак ще се разхождат кучета по нея, но това не е проблем.
Ако къщата е празна и имате нещо конфискувано в нея, полицията няма да притеснява много собствениците. И новите наематели, които имат доказателства, че току-що са се нанесли, също няма да бъдат обезпокоени. Така че това не означава, че сте гадняр, а че сте подъл.
Да, Vpn не предлага много. Аз използвам Tails и Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
по-строги от Норвегия моите най-дълбоки съболезнования :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Да, обаче е добре, тъй като аз се възползвам от него (високи цени) . По-голям риск = по-голямо възнаграждение.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Съмнявам се, че е по-строга от тази, в която съм... живея около 25 каренца, повечето от които са пенсионери... няма празни къщи, в които да рискувам да изпратя. Някакви други идеи? Всеки от източниците, които имах в Китай за сок, не би ми продал никакви ограничени химикали... някой има законни източници за прекурсори, които ще изпрати в страната на някогашните свободни?
 
Top