Пълнители за хапчета?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Наскоро пресовах свои собствени таблетки за бързина, те са 8 мм таблетки с доза 35 мг във всяка таблетка, което означава, че приблизително имам около 265 мг на таблетка, които трябва да заменя с някакъв пълнител, направих някои проучвания и досега използвах лактаза, но имам съмнения, че това е най-доброто, тъй като таблетките остават с консистенция, която прилича повече на електролитни таблетки, отколкото на типично хапче, lol.

Направих някои проучвания и открих, че микрокристалната целулоза вероятно е добър залог, но просто се чудех дали някой тук има някакъв принос.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Е, направих още няколко проучвания и, мисля, че сега имам предвид доста добро съотношение, теглото на хапчето ще бъде около 300 мг, планът е следният

15% (45mg) амфетамин
5% (15mg) от свързващото вещество, в моя случай това ще бъде метилцелулоза, тя ми е необходима, тъй като ще компресирам хапчетата при по-ниско налягане, за да запазя персонализираните матрици.
80% (231 mg) от пълнителя, в моя случай това вероятно ще бъде микрокристална целулоза
Това не включва покритието, тъй като вероятно ще използвам или шеллак, или HPMC. или пък мога просто да ги полирам, тъй като имам тумблер, който би трябвало да работи за тях.

кажете ми какво мислите.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Лека актуализация, MCC беше трудно да се получи в количествата, от които се нуждаех, така че го замених със сорбитол и нишесте, направих тест и компресирането им заедно произвежда таблетка с прилична твърдост, комбинирането на това с тънко покритие от шеллак направи таблетките да се чувстват добре твърди и вече не оставят прахообразни остатъци по пръстите поради покритието, всичко това, защото не мога да си позволя подходяща преса с персонализирани метални матрици в момента lmao, Вместо това използвам 3d отпечатани форми на пресите за хапчета и ги отливам с високоякостна епоксидна смола, което ми носи разходи за персонализирани форми и печати от около 120 на матрица до около 0.53 цента на матрица, Те са по-склонни към счупване, но като цяло свободата да създавам персонализирани матрици, когато искам нов дизайн, е по-изгодна.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Надявам се, че когато получа добра връзка за амфетамин, ще мога да произвеждам достатъчно, за да раздавам някои проби :) (но ще бъде само Великобритания -> Великобритания)
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Какъв вид таблетки искате да направите? Искате ли да приличат на таблетките на Аддерал?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Вече съм създал няколко дизайна на марки и се стремя повече към това, което обикновено виждате за XTC, т.е. персонализираните отпечатъци и дизайн, не бих искал да подвеждам хората със скорост, маскирана като Adderall, дори ако функционално са едно и също нещо, особено след като използвам дори сулфат.

но да, не мога да го гарантирам на 100%, защото е трудно да се тестват различните изомери един от друг, на повечето тестове метамфетаминът и всички други амфетамини изглеждат като почти идентични, въпреки че знам производствената линия на настоящите ми източници, така че поне засега мога да уверя, че е сулфат... ами аз поне нямам хроматографска уредба, така че съм ограничен до реактиви за тестване на моите неща.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
но мотивът ми не е далеч, аз самият съм диагностициран като ADHD, но ми бяха спрени предписанията за амфетамини заради употребата на други наркотици, така че част от причината да ги правя на първо място е евтина алтернатива, може би не толкова безопасна, но в крайна сметка и двете са амфетамини.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Въз основа на продукцията, която бих могъл да произведа, бих се чувствал комфортно да ги продавам в бъдеще на цена от около 1GBP на хапче, което според мен е справедливо, като се има предвид, че ги пресовам ръчно и трябва да имам някакъв стимул да рискувам.
Но първо ще започна с мостри, за да мога да изградя някакво доверие.

Но ПЪРВО, ПЪРВО, трябва да усъвършенствам процеса
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
След като се сдобия с добра преса, която смятам за достатъчно качествена, вероятно ще изпратя снимки тук, най-много мога да произвеждам по 18 хапчета наведнъж с моята партидна преса, времеемката част е покриването им с шеллак, щях да използвам полиетиленово покритие, но шеллакът е по-евтин и малко по-лесен за правилно покриване, също така не възпрепятства усвояването на амфетамина, така че би трябвало да действа подобно на хапче IR.
 
Top