Pmk към MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
хелионален много по-евтин начин
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Тук ще работи реакцията на Левкарт или образуването на оксим, след което редуцирането като някой от по-често срещаните методи за получаване на вторични амини.

Ако това звучи умно, то не е така. Знам пич всичко за истинската химия, само за общите пътища до любимите ни наркотици, които съм получил от четене.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, благодаря, с реакцията на Левкарт можете ли да ми кажете колко от всеки продукт и при каква температура, колко часа и какво следва ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Не, не съм химик, както казах. Чел съм други хора, които се занимават с това, така че ще трябва да намерите това, което съм чел, или подобно. Трябва да разберете някои от тези неща сами.

Погледнете тук, потърсете "leuckart", може да е достатъчно, за да се справите
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Хелионално, едно гърне от алдехид до амид. Изготвяне на работа. Имаш много да четеш, приятелю.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Знам как да го направя е много просто да се направи хелионал 1 л е 80 евро другите химикали са много евтини и не се нуждаете от лабораторно оборудване
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al или [Ga+]/Al -> етиламин или нитроетан.

Също така на гърнета
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Няколко неща тук.

Първо, освен ако не греша, никога не е било достатъчно доказано, че галиево-алуминиевата амалгама работи върху този тип субстрати.

Второ, ако не се лъжа, етиламинът ще произведе MDEA.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Не съм пробвал с етиламин, но в книжарниците на някои фенетиламини от шрукзин или нещо такова, както и че чичото гние, използват етиламин, за да направят МДА.

Нитрометанът се редуцира до монометиламин
Нитроетанът се редуцира до етиламин.

Второ, редукцията на Ga/Al работи с P2P.
Аз го редуцирах успешно до метамфетаминова база.

Трябва да добавите йод. Ако добавите йод и загреете до температурата на топене на галия, реакцията започва.
-също така използвах галиев хлорид

Забавното при този галий също е, че за разлика от живака той не губи/не прецаква целия ви Al . Самата реакция, след като я филтрирате и я поставите върху луга, получавате ясно червеникаво масло, но внимавайте, то реагира МНОГО ектотермично, много повече от Hg/Al, което отново ви прави мигновено високо, вижте прикачения файл.

Не исках да споменавам отново, защото когато споменах някой друг на този форум сед това е е невъзможно.

Същото, което той каза за P2P от фосфорна киселина и сярна киселина, е същото. Не е така. Когато искате P2P от сярна киселина, тъй като можете директно да го лигавите от реакцията, вместо да се налага екстракция.
Vg4zL61SVa


Когато правите редукция на P2P без хидрогениране на Pd/C, не можете да го излужите от реакцията, освен ако не го извлечете след излужването. P2P, превърнат от сярна киселина, ДАВА.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Краткото ми проучване установи, че етиламинът няма да доведе до MDA, а до MDEA.

Амонякът е заместител на метиламина за образуване на МДА при редукция на амалгама. Реакцията е много по-малко ефективна, но мисля, че е съобщавано за някакъв нисък добив.

Помислете за това. От метиламина се получава метиламфетамин. Етиламинът очевидно трябва да произвежда етиламфетамин.

Що се отнася до галия, моля, докладвайте всичко за него, особено във вестника. Това е много добро откритие, предполагам, че работи на p2p за образуване на метамфетамин, а какво ще кажете за MDp2p?
 
Top