• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Помощници

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Търся доброволци, които са готови да подкрепят логистичното развитие в нашата страна.
Необходими са хора, които да взимат пакети от мъртвата точка, да оставят мъртвата точка и да изпращат малки количества по пощата/куриера.
:)
Скоро ще има повече продукти - тези, които се включат, могат да разчитат на възнаграждение, помощ в областта на химията и възможност да избират "какво да бъде следващото" Ако искате да участвате в мисия за улесняване на достъпа до висококачествен продукт, защото смятате, че трябва да бъде така, и е недостойно какви продукти се предлагат на местните пазари - тогава трябва да ми пишете
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Но вашата цена във вашата страна за 1 кг cmc е ниска дилърът да вземе там, където цената е ниска формата му не е проблем кристалът е кафявожълт цената трябва да е ниска. Виждам, че искаш да бъдеш крал
Очаквайте до 20 години затвор и спестете по-малко от 50 хил. евро за адвокатска храна в затвора. Производство, трафик, участие в престъпна група - минимум 10 години затвор. Такава лаборатория хваща по няколко всеки месец във вашата страна, не си мислете, че ще сте изключение, всяка химическа компания е под наблюдение, когато поръчва по-голяма пратка химикали. Две вече могат да проследят телефона ви или устройството, което използвате. За да направите 6 кг, ви е необходим 100-литров стъклен реактор. Следващият cmc струва 300 € 100 г, така че колко ще трябва да струва вашият, за да платите на хората за мъртвата точка и доставката?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
не е необходимо да се прави в голям мащаб, само концепция, други могат да продължат или да се присъединят, за да направят същото, всеки може да намери място, след което мога да напусна, но идеята ще работи сама. Много хора имат проблеми с качеството, така че е време да вземат част от него в ръцете си и да се заемат със собствен синтез, но не всеки ще го направи, нужни са и други
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
това е много вярно, което си казал, доколкото си спомням, беше същото преди 10 години в тази болна страна, не мисля, че ще се подобри, със сигурност сега е най-лошото...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Не е толкова лош, има много плюсове (химическо право)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Човече повярвай ми във времето, когато полицаите и органите на реда проверяват закона/продуктите/доказателствата там Ще чакаш в затвора за резултати до 9 месеца. без съмнение.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
звучи малко невероятно, но така работеха нещата, когато живеех там. вероятно все още няма голяма промяна. а затворът в Полша в сравнение с този в Обединеното кралство не е толкова готин, британските затвори са като нискобюджетна почивка в сравнение с полските.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly law changed thats not illegal to produce drugs now :)
pple stopped to plant canbnabis, instead they do syneththic that is applied on cbd, bulk labs buy in one page and police only watches which guys again buy bulk abmount and go straight to syntetise it as I guess
качеството на продукта на улицата не може да бъде по-ниско, отколкото е сега. Единствено цената е от значение, тъй като освен нея нищо не може да я регулира.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
в PL понякога няма значение дали е законно или не, Вие така или иначе сте подозрителен, дори когато сте средностатистически цивилен, който не прави нищо.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
хлъзгав наклон в тази част на ЕС. повярвайте ми.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
its becasue goverments cant make drugs legal and law for that was very good to make pple go into syntehsis, see on poland who get caught. Хора, които купуват 100 кг прекурсор и 200 л метиламин и се занимават с това в големи мащаби с инструкции, които са купили по интернет, и само такива хора са хванати. Те не мислят, че могат да вършат оптимална работа, разтворителите могат да се дестилират, вместо да се държат в къщи, те правят "лаборатория", бидоните могат да се разтопяват.
Качеството на продукта е най-ниско, защото само ниската цена има значение. Законът все още не е достатъчно добър, за да се свърши, ако погледнете от тази страна :)
има и много дупки, които са положителни, за да могат хората да получават реагенти/разтворители.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
тбх. не го приемай лично или зле, но Ти познаваш статистиката и теорията, аз и ОП по-горе вероятно познаваме реалността такава, каквато е...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Знам какво имате предвид и двамата
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
по принцип Полша е малко Див изток, правото е теория, само теория. малко е като да се опитваш да създадеш собствен бизнес в Южна Америка... какво друго мога да кажа, може би други полюси Ви обясняват по-добре ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Аз не съм един голям :) Аз не съществувам в сравнение с пазара на лекарства в Полша и това никога няма да се промени.. Всичко се състои в това да намерите други, които мислят по същия начин, а те не са много. Не съм създал този пост, за да предложа присъединяване в голям мащаб цялата страна опп.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
За да Ви дам някаква представа, бях нахлул в полицията (вкъщи и на работа) само защото вероятно имам нещо. това нещо беше 0,2 г трева, никога не съм продавал или произвеждал нищо, само защото беше възможно за тях полицаите да получат оценка и бонус...
Човече, арестуваха ме като истински гангстер за нищоһттр://....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
и за мой късмет след няколко дни ме освободиха, без никакви извинения ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Знам как изглежда това понякога... Какво мога да ви кажа
Те са имали някаква визия в главата и са я направили.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
наистина, точно така, затова вижте сега за това, което сте написали за закона за химията, просто не работи така...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Е, всъщност имах предвид някои конкретни аспекти, но можеше да е много по-зле, отколкото е, и вероятно ще бъде за ппл, които произвеждат.
Законът в правния раздел за химията и занаятите е buissness oppurtunity в нашата страна.
 
Top