История на цените за Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Занимавам се с производство и продажба на опиоиди в продължение на повече от 25 години. Откакто започнах, цените се покачиха до небето. Любопитен съм за цените в цялата страна и дали са били същите. През 1998-99 г., когато за пръв път се занимавах с викодин, те бяха 7,5/750 и струваха около 50 цента на таблетка. До около 2004 г. цените на 10/650 Лоратаб или Хидрокодон струваха около 1,50-2$ в селския Среден Запад, откъдето съм. Бързо напред до 2007 г. цената се повиши от 3-4 долара за хапче, а през 2009-2010 г. се доближи до 5 и 6 долара за хапче за същите хапчета. От 2012 -2020 г. 10/325 Norco и Oxy отидоха от 6 долара на около 1 долар за мг. Днес те са средно 12-15 за хапче за 10 мг, а за 30 мг окси 30-35 долара в зависимост от района. Предлагането е ограничено, а търсенето е също толкова голямо, но на много места хората вече предпочитат пресованите хапчета пред истинските заради цената. Някой е запознат с различните ценови изисквания в неговия район на света? Сходни ли са те?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Лично аз никога не съм злоупотребявал с опиоиди, но напоследък хроничната болка ме кара да търся (смесено с войната срещу болкоуспокояващите, д-р се страхуват да ги предписват) Правителството създаде имбарго, като ги регулира толкова силно. Ако не купувам всяко хапче, което някой иска да продаде, то зад мен има някой, който чака да ги купи. Изглежда, че само преди няколко години купувах 5/325 за 5 щ.д., а в момента ме огъват по 8 щ.д. за тях. На тази цена ги вземам само ако наистина се нуждая от тях. 16 долара може да отнеме ръба или 20 долара.нТези хапчета струват по-малко от 1 долар, ако имате рецепта. Пресованите м30, които си купих, изобщо не бяха опиоиди. Те са бензо и аз не мога да дам тези парчета гадост. Вземаш ги и просто те боли и си напушен като дявол, което не помага
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Цената от 8 долара за 5 мг е висока, но изглежда средна. Обикновено продавам 7,5 мг за 9 или 10 долара, а 10 мг за около 14 долара, 12 долара в насипно състояние. Често се изненадвам колко много хора предпочитат Norco пред Oxy, когато Oxy е повече взрив за $ и обикновено са по-евтини от $ 1 на mg. Хероинът е най-добрият вариант за потребители с висока толерантност като мен, но в края на краищата бих разменил всичко, което имам, за суров опиум. Винаги ми е бил любим, но не съм виждал такъв от много години насам.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Почти съм сигурен, че целият "опиум", който някога съм виждал, вероятно е бил тамян и просто ме е опиянявал от липсата на кислород :D червени кристали и черен катран, но дори това не съм виждал от повече от 20 години. Вие сте в САЩ, така че те ще растат там, където сте. Семената в магазина за хранителни стоки са точно същите видове, които растат в афганастан. Те са напълно законни за отглеждане, докато не ви хванат да се опитвате да се дрогирате с тях.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Много е вероятно "Червената скала" да не е бил истински опиум, но със сигурност е имал добър вкус. Много пъти съм мислил да го отглеждам, но никога не съм опитвал. Някой ден съм сигурен, че ще го намеря отново, а когато го направя, ще го изпуша
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Имате безумни цени за OXY
По-добре намерете посредник и си купете Метадон от мен.
Той е по-евтин и по-силен.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Цените на оксидите в САЩ са безумни навсякъде, за съжаление. Интересното е, че моите цени са по-евтини от средните, които в някои райони са 1 долар за мг или повече. Много добре съм запознат с метадона. Самостоятелно прилагах 2 пъти дневно в продължение на повече от 14 месеца преди години и абстиненцията от него е най-лошото нещо (освен бензо), което съм преживявал в живота си. В един или друг момент съм се отказвал от хероин, окси, субоксон, метамфетамин, бензо, алкохол, всичко това дългосрочно. Избягвам метадона като дявол, но той се продава. Там, където съм аз, метадоновата течност се продава на цена 40-50 долара за около 5-6 милилитра.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Да, абстиненцията от бензо е най-трудната...

(40-50 долара за около 5-6 мл.).......Ох, моят БЛАГОДАРЕН
Това е лудост!!! 25-30 мг за 40-50 долара! Това 1,6 долара за милиграм!
Аз опаковам багажа си и отивам да търгувам в САЩ ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ако имате постоянни доставки на окси/метадон, това със сигурност е мястото, където можете да изкарате $. Спомням си, че получавах таблетките метадон от 10 мг за около 4 долара на таблетка, но това беше преди години и беше добър приятел. Той ми продаде своя 10mg окси за 5 долара и това беше, когато те бяха средно около 8-9 долара за 10mg. Самите лекарства са изключително евтини в аптеката със скрипт, но на улицата са смешни. Правителството тук се пребори с опиоидите и липсата на истински медикаменти доведе до това, че улиците се наводниха с пресовани хапчета / фент и други неща.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Да, разполагам с постоянни и добри запаси от метадон на склад! :)

Правителството, както винаги.
Те не решиха проблема, а създадоха много допълнителни проблеми за хората.
 
Top