• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Вероятно това е най-плодовитият хепънинг на нашето време. ОГРОМНА ПРОБА ЗА НАРКОТИЦИ ДАВАМЕ!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Добре дошли на всички Вълнувам се да ви разкажа за този Невероятен подарък! Ето как става това;
  • Ако все още не сте го направили, изтеглете Tor ( можете да получите и няколко негови разновидности от магазина на Play).
  • Регистрирайте се за акаунт
  • Ако нямате такъв, вземете малко Bitcoin или Monero и ги депозирайте в портфейла си. Нужен ви е само един долар, но повярвайте ми, когато видите колко лесно, просто и сигурно е това, ще ви трябват още криптовалути.
  • Върнете се в тази тема и коментирайте, че сте готови, и ( скоро) каква проба бихте искали, и аз ще напиша ескроу документ, който ще използваме, за да завършим сделката. Цената ще бъде 1 долар.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Готов съм
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Съжалявам, че ви казах, че не отговаряте на условията. Предположих, че е така, защото имате банер на нов продавач, но датата на присъединяването ви е 2 август. Ще трябва да изясним кой точно отговаря и кой не отговаря на условията. Както споменах, в момента имам 4 обещани мостри, но се надявам на първата да имам 100. Имах голям интерес и уточнявахме какво точно представлява една проба. Казвам им: "Каквото мислите, че представлява мостра, но вие я продавате на Хайзенбург, а не на мен"😆. Вероятно ще трябва да решавам какво представлява мостра за тях. Наистина е глупаво, защото те вече знаят числото, просто искат да го отгатна, а ако отгатна в техен интерес, още по-добре.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Готови ли сте?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Готов съм
 
Top