Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, търся Амин, който има външния вид и характеристиките на метамфетамин. Морфолиновият хидрохлорид е добър, но цветът му в епруветката първо пожълтява, а след това става червен. Метиламиновият хидрохлорид също е добър, но когато се разтопи върху алуминиево фолио, той разлага алуминия и се запалва. Приятели и професори по химия, има амин, подобен на изопропилбензиламина, моля, представете го.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Фенилетиламин HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Приготвих фенилетиламин и го превърнах в сол със солна киселина. Първият проблем беше, че той кристализира, което приличаше на малки рибени люспи, а вторият проблем в тръбата беше, че след охлаждането приличаше на бяла мазилка и кристалът не стана звездообразен.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Можете ли да ми кажете (или да публикувате публично) процеса, който сте използвали за приготвянето на фенилетиламин HCl? Наистина бих искал да чуя за това.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
И така... фалшиви лекарства? Не знам къде се намирате, но на повечето места за продажбата на фалшиви наркотици се повдига обвинение в доста равностойно престъпление, както и за продажбата на истински наркотици. След това публикуват името ти в местните новини, че си обвинен в продажба на фалшиви наркотици, и хората си мислят, че си мошеник. Изопропилбензиламинът е точно като метамфетамин, но китайците го продават почти на безценица. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
никой не е питал за това спри да отговаряш на всеки пост, ако нямаш нужните знания.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Моите "познания" бяха правилни. Искате ли да ви цитирам някакви източници? Ще "развенчаете" коментара ми?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Не бъдете шибани. Продаваш фалшиви лекарства. Ти си шибан ненормалник. ВСЕКИ знае, че продава истински наркотици и фалшиви наркотици, смесени заедно.

Тропан: Той отговори на въпроса: Изопропилбензиламин. Може би спри да отговаряш, ако нямаш какво да допринесеш
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Не зависи от вас да коментирате и да давате съвети, ако имате информация, кажете я, в противен случай тя се задушава
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Сега ще трябва да започнем да използваме системата за оценяване. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Не разбирам какво имате предвид
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Тук има само твърдения. Зададох прост въпрос, но никой не можа да отговори. Повечето от отговорите в този сайт са копия на erowide, неграмотен, но с претенции
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ах, да, онези досадни въпроси, които са толкова прости, че трябва да ги зададете и все още да нямате отговор. Съжалявам, че мина почти месец, а никой не е решил вместо вас проблема как да измъкнете дребната си афера.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ако смятате, че средностатистическият човек на този сайт може да получи полезна информация за химията от неграмотници като вас и да спечели пари! Много смешно и тъжно. Самият аз съм старши експерт по нефтохимия. Краставицата никога не е плод
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Това е измислен начин да се каже служител на бензиностанция. "С какво мога да нарежа този метамфетамин, за да обера някого" не е въпрос от областта на химията.
 
Top