Looking for a vendor Надежден доставчик за САЩ

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Здравейте на всички, Направих куп проучвания, опитвайки се да намеря дискретен, последователен и надежден доставчик на различни РК, но в крайна сметка осъзнах, че това би било пълна авантюра, независимо от всичко.

Накрая реших, че просто ще попитам по-запознатите от мен дали мога да получа поне един показалец в правилната посока. Търся място с доста голям избор, но просяците не могат да бъдат избрани. Бих искал обаче продавачът да има поне НЕП и няколко опиоида.

Наистина ще съм благодарен за всяка помощ, благодаря!

CFD
 

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Не можете да рекламирате по този начин тук служител. Отделете малко време, за да прочетете правилата ай дъното на страницата
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Съжалявам, помислих, че говориш на мен. Търся съвет само за доставчици, които изпращат стоки в САЩ 🫡
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Знаете, че NEP не е rc, нали? Това е списък 1. На федерално ниво няма рс прочетете закона за аналозите. Дори не е задължително от даден наркотик да се напушите, ако могат да докажат, че сте си мислили, че това ще стане, той е аналог.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Добре, благодаря за разяснението. Наясно съм с начина, по който се тълкуват законите на РК. Просто се опитвам да намеря надежден продавач, това е всичко.
 
Top