Squat the World - Обща тема

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ай! Знам, че може би звучи странно, но просто ми е интересно как изглежда клякането във Вашите страни и какво мислите за него като цяло.

Като вече не толкова активен скуотър/бездомник, просто съм любопитен какво мислите за този начин на живот, наречен "лайфстайл", защото не мога да намеря по-добра дума за това :)

Така че... кажете ми какво мислите и как виждате този начин на живот :)

Много благодаря !


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Виждал съм някои уникални идеи със скрит къмпинг
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Уникално? разкажи ми за него! ;) аз бях скрит (не по екстремен начин, просто се опитвах да направя така, че мястото ми да не се вижда много) на палатка в покрайнините на голям град почти 9 месеца подред и само да уточня, че започнах през ноември няколко дни преди рождения си ден само като няколкодневен лагер и някак си избрах да остана без дом за по-дълго време.

и за да поясня още малко, през повечето време работех като готвач и като помощник в строителството. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Времената са трудни и хората трябва да правят това, което трябва да правят. Това е ужасен сценарий, като се намираме на открито. При това клякането е абсолютно същото като кражбата с няколко допълнителни стъпки, така че в зависимост от това кой е собственикът, аз го харесвам или мразя. Ако физическо лице е собственик на имота, вие крадете и извършвате лоша услуга на човек, ако е корпоративна собственост, е по-скоро като кражба от магазин, дребна лека версия на кражбата.
 
Top