Post Delivery Скрити методи

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Здравейте,

Тъй като съм нов доставчик и съм новак в методите на доставка, които онлайн пазарите изискват, някой има ли някакви насоки за скрито опаковане?

Очевидно вакуумираната опаковка е задължителна, а също така съм чувал за използването на алуминиево фолио за затъмняване на рентгеновите лъчи.

Има ли някой съвети за това какво може да сигнализира за опаковката, съвети или трикове за запазване на опаковката незабелязана, особено когато се обмисля международна доставка.

Има ли пакети, които хората са получили и са били разочаровани или впечатлени от скритостта?

Разбирам, че методите за укриване на пратките са тайни по очевидни причини, но ако някой сподели някаква информация, независимо колко неясна е тя, всичко ще помогне!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Това зависи от страната на местоназначението и нейния опит с тази на изпращача.
Например, ако ми изпратите калъф за DVD (съдържанието е вакуумно запечатано) от Колумбия до страна от ЕС, той със сигурност ще бъде проверен на първия контролен/събирателен пункт чрез рентгенова снимка или чрез проследяващо куче, ако е необходимо.
Това би трябвало да работи в рамките на страната и е нормален стандарт, доколкото ми е известно. Просто не знам колко усилия искате да положите, за да скриете наркотиците.
Например химическа обработка, така че да е в тъканта на чифт дънки (вече е правено). Преработван е и в малки кафени зърна.
Въпросът ви е зададен и от други хора, които работят на огромен пазар на стойност милиарди. Не забравяйте, че.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Благодаря ви за подробната информация, трябва да проявявам творчество с нещата хаха
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Интересувам се, ако някой иска да помогне с ясен отговор, ще бъда много благодарен.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Може би мога да помогна с конкретика.

Преди много време получих някакво старо пластмасово устройство за игри за нинтендо просто едно от онези грамадни сиви пластмасови, които се пъхат в конзолата, то беше отвинтено и съдържанието беше отвътре. вероятно един от най-добрите методи за скриване, които някога съм виждал с очите си.

преди няколко години видях видеоклип, в който някой отваря детска играчка тип "лего" от няколко части, която е била свита и опакована много добре, а вътре е имало вероятно 125 г кокаин. подозирам обаче, че е било фалшиво.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Наистина полезно това, някои наистина хитри методи гениални наистина, трябва да стана много по-креативен Благодаря ви за прозрението
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Знам, че съм закъснял с тази тема, но тя привлече вниманието ми. Още в ученическите си години продавах джойнт и десетолевки вътре в задната част на маркерите, защото тубичката с мастило се сваля, а върхът на маркера остава, така че маркерът все още може да се използва. Също така пренасях пеша торбички вътре в атари и или някои видове електроники. На млади години ме арестуваха за притежание на алкохол и пиене, а аз носех тревата си в тези игри на Атари и те дори не си помислиха да погледнат вътре
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Повечето пакети, които получих, бяха някак си контролирани от митницата, повечето от тях бяха просто добре вакуумирани продукти в не толкова голяма опаковка и нищо не можеше да се усети само от допир. Засега всички те преминаха без никакви проблеми. Имайте предвид, че етикетите съдържаха възможно най-много информация и бяха адресирани до домашен адрес, без пощенски офис или кутия.
Надявам се, че тази информация може да ви помогне.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Така съм го правил и имах известен успех, но не всичко се потвърди, поради което im reach out really, Thank you for your information though some good pointers to keep in mind!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Що се отнася до откриването на рентгенови лъчи, фолиото или въглеродната хартия ще бъдат по-видими, отколкото поставянето им в пратката без тях.

Това зависи от количеството и от това какво вещество искате да изпратите.

Малките количества може би ще се хвърлят, ако пратката не е отворена и декларирана като стока с ниска стойност, но според мен е невъзможно да се скрият, ако митничарите я отварят.

Дестинацията, от която идва пратката, и самата опаковка могат да я направят да изглежда подозрителна.

Не съм 100% сигурен, но мисля, че всяка пратка, която е декларирана на определена стойност, се контролира автоматично.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Това е наистина ценно да се знае и занапред мисля, че ще се откажа от алуминиевата пръчка с двойно вакуумиране и ще бъда малко по-хитър в скриването на нещата

Благодаря ви за информацията!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
НИКОГА не съм декларирал стойност на нищо незаконно, което съм изпратил, защото ако има стойност, може да се дължи данък или мито. Аз наричам всичко търговска проба. Както беше казано, металните торбички или фолиото и други подобни се забелязват много добре при рентгеново изследване и често са червен флаг. Трябва да се опитате да се престорите, че това е нещо с подобна текстура, защото те ще могат да го видят. Като имате предвид това, торбичките от милар МОГАТ ДА БЪДАТ перфектният избор, ако ги купувате в големи количества и отпечатате хубави етикети, на които да има правилна информация за теглото и да пише размер на пробата или нещо подобно. Ето безплатната проба на агар агар или активен въглен, или семена от чиа, надяваме се да ви харесат.
Да се криеш на видно място е единственото ефективно криене според моя опит. Не предполагайте, че това е нещо, което може да бъде ограничено. Семената от чиа са базов избор, вероятно защото вносът на семена често е ограничен. Никакъв растителен материал от тютюн, батерии; биологични единици от всякакъв вид, патогени мутигени. Помислете за това, което твърдите, че изпращате, че е лесно да се простреляте в крака
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Отново, много ценна информация и ще бъде отбелязана при бъдещи пратки,

Харесва ми идеята ви за скриване на видно място, наскоро поръчах принтер за етикети, за да изглеждат нещата по-законосъобразни и по-ясни за четене (и надявам се да бъдат игнорирани, след като бъдат прочетени) от този, който се занимава с тях

Също така намалявам тежестите до минимум, за да привличам възможно най-малко внимание
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Калайдисаното фолио е глупост, брато. Рентгенът открива няколко вида вещества чрез отслабване на рентгеновия сигнал.
Сред тях са метал, органични вещества, стъкло и т.н., като всички тези вещества се различават. Така че, ако поставиш лекарствата си, които са органични, увити във фолиото, то ще изглежда точно като органично съединение, увито в метал.
 
Top