Ловец на щамове... търсене на семена или клонинги? огромен ЛОВ НА ЩАМОВЕ

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
има ли някой от били някога иска да ми помогне да търся някои уникални семена от канабис ще търся по целия свят, за да ловувам и да създавам нови петна нека да започнем да хвърляме коментари за това, което всеки има или може да получи само добри черти, желани ... нека да започнем да изпращаме съобщения... ами притеснявайте се за компенсация или дарения последните $$ КАКВИ СЕМЕНА или клонинги ИМАТЕ ИЛИ ВАШИЯТ ПРИЯТЕЛ?
Аз имам
Runtz, бял, черен, син, розов
Oreo Fritz
черно-черешово gelato
gellato41
Bubblegum gellato
церално мляко
rs11
пиратско мляко
20 плюс повече!!
Харесвам само лилави щамове, но винаги мога да кръстосам растения, за да направя лилава версия, така че моля, какво имате в райската си градина? мирис, цвят, вкус, съдържание на кристали, външен вид, всякакви впечатляващи подробности, които се търсятһттр://!!!! нека се обединим като общност и всеки, който помага с моя нов проект, ще получи кредит за това, което някога генетика го хвърли процеса на елиминиране ще бъдат предоставени снимки и актуализации това е експеримент за лов на 10 000 феномена, така че нека получим някои добри семена или клони към този форум... КАКВО ИМАТЕ и се създава уебсайт, ако това се случи благодаря Breaking Bad за отворени дискусии и помогнете за разпространението на медицината по света
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
През тази седмица ми предложиха 30-40 щама. Има ли нещо конкретно, което търсите? Марихуаната за развлечение е законна там, където се намирам, така че всеки и брат му са любители генетици. Не е ракетна наука, кръстосайте два щама, които харесвате, отгледайте куп семена, клонирайте любимия си феномен и се наслаждавайте на хибридната си сила. 💩
 
Top