Синтез на хероин от опиумна суровина

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Иска ми се да мога да се сдобия със суров опиум (или дори морфин), за да опитам това :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Познавам някои народи с голямо количество суров испански опиум, той ще бъде много по-евтин от това, което можете да намерите на обичайните пазари, (около 10 евро на грам или дори по-евтино). Ако се интересувате, уведомете ме. Аз бих бил само посредник, имам малко от този опиум, ако искате да проверите какъв е.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Здравейте, аз също много се интересувам от опиума. Бихте ли ми писали и за него, моля? Ще ви бъда много благодарен!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
На този етап 65 г морфинова основа е изключително сурова. Те не губят 35 г от продукта.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Известно е, че повечето от Papaver somniferum съдържат близо 10% (или повече в специализираните области) морфин в сухия опиум.
Така дори 65 г са 6,5 %, което е ужасно, освен това 3 % от крайния хидрохлорид са почти престъпление хаха !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Вероятно това е и 20% детрит, а те никога не използват изсушени.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Победа, дами и мъже !
Направих 160 мг хероин от 173 мг свободна морфинова основа, извлечена от 300 мг таблетки морфинов сулфат с изтекъл срок на годност през 2008 г. (да, вероятно са направени през 2006 г., следователно са съхранявани в продължение на 17 години при стайна температура (близо до 20°C).

Направих си собствен оцетния анхидрид от Na-Acetate+S2Cl2 и използвах 1 грам с моите 173 мг свободна от морфин основа, в 10мл стъклена колба, при 85°C, регулирана при постоянно магнитно разбъркване в продължение на 2H20 минути.
Базификация с 10% разтвор на NaOH, екстракция с етер, изпаряване в стъклени петрита при 45°C (вижте снимката), претеглени (160mg, добър добив), покрити с дестилирана вода и подкиселени близо до pH2 с капки концентриран HCl, неутрализирани с натриев бикарбонат до pH7.
Впръскване на ИМ :
1,5 mg праг, слаб ефект (следователно очевидно не е морфин на това ниво)
3mg : моята истинска мощна доза (ефектите са малко по-добри от морфина, по-приятни)
6mg : повръщане
Перфектно, това е истинският ДАМ според моя опит, близо 2 до 2,5 пъти по-мощен от медицинския морфин.

Възнамерявам да възпроизведа синтеза с по-подробна информация, снимки, изчисления, точни температури и материали.
Ще създам добре документирана специализирана страница за този синтез в този форум, когато имам поне 4-5 опита от синтеза.
(и още морфин от моя кодеин, изглежда, че работи много добре)

-> Личен размисъл : все още не разбирам защо ДАМ не се използва в болницата (или дори законно) : нивото на пристрастяване е равно на трамадол например, за мен, което е много ниско. Разликата във времето от една седмица между 2 дози е като тази на парти с приятели : готино е, но не е проблем да се изчака следващата седмица. Моето наблюдение е : само тези, които вече имат проблеми с пристрастяването, биха могли да имат проблеми с пристрастяването...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 403
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 347
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 699
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Благодарим ви за вашия доклад. Очаквам с нетърпение пълното ръководство (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Тук : кристали на свободна от хероин основа (с малко кафяво замърсяване)
И след това, бежовият прах : същата хероинова база, преминала в 610 mg диацетилморфинов хидрохлорид, от 561 mg свободна морфинова база, извлечена и преобразувана от 990 mg кодеин фосфат.

(моят добив на ацетилиране очевидно е по-добър от обичайните 70% w/w, основани навсякъде в интернет, ще ви споделя точния протокол).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Имам проблеми с качването на снимки...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 368
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 366

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Откъде може да се получат хапчета морфин в наши дни?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Първият ми синтез беше от обикновени хапчета морфин по лекарско предписание. Можете да си купите хапчетата на любимия си пазар в даркнет или по-добре, като мен : да си купите кодеинови хапчета, дори по-евтини и достъпни в някои страни, и да ги предадете в морфин чрез деметилиране с пиридин хидрохлорид (например).
За мен това е по-евтин начин : кодеинът на цена под 20 евро/г позволява да се произведат близо 600/650 мг хероин, е близо 30 или 35 евро/г.
(По-добре от 6 % чист хероин, установен от някои продавачи на цена 40 €/г, даван за № 3...)
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Да, пътят на кодеиновите таблетки е този, който щях да избера.

Опитвали ли сте този метод за преобразуване на кодеин в морфин:
Разтвор на 3,00 грама (10 mmol) кодеин в 60 ml сух диметилформамид се дегазира под азот чрез многократно разбъркване под вакуум, последвано от вкарване на азот. След добавянето на 3,00 грама (26,7 mmol) калиев терц-бутоксид процесът на дегазиране се повтаря и със спринцовка се впръскват 3,0 ml (32,7 mmol) n-пропанетиол. Сместа се разбърква при 125 °С под азот в продължение на 45 min (подобни резултати при 110 °С в продължение на 3 h), охлажда се и се гаси с 3,0 ml оцетна киселина. Разтворителят се отстранява под висок вакуум, а остатъкът се разтваря в 30 ml 1N солна киселина. Киселинният разтвор се промива с няколко порции етер, обработва се с 5 ml 20% натриев бисулфит и се алкализира до рН 9 с амониев хидроксид. Утаеното твърдо вещество се събира, промива се с вода и се изсушава във вакуум (100°С), за да се получат 2,30 g (80 %) морфин под формата на кафяви кристали.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Не, пиридин хидрохлорид при 85 °С в продължение на 90 минути и няма нужда от защита на атмосферата, достатъчен е затворен стъклен буркан.
Ще напиша една страница в този форум.
(и търся точен тест за определяне на съотношението на морфина и кодеина, нямам хроматограф)
 
Last edited:

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Добре, очаквам го с нетърпение
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
и какво да кажем за таблетките морфин hcl

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Използването на калциев хидроксид и амониев хлорид ще бъде ли начинът за извличане на морфинов сулфат от перорален разтвор? Правил съм Н от мак и съм извличал морфинови таблетки. Само че никога не съм използвал перорален разтвор за изходен материал, имам две бутилки от общо 200 мл и искам да ги преобразувам.

Ако някой разполага с доказана технология за извличане на морфинов сулфат от разтвора, с удоволствие бих прочел технологията, която е използвал.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Лудост !!! лудост
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Реакцията е леко червена, след това слагате клороформ в края и той втвърдява тази гадост на дъното в гумена маса, след това свободна основа ще получите по-чист кристал. Винаги съм започвал с грам морф от сулфатни таблетки, открих, че е по-лесно да се прави на малко по-големи размери. Обзалагам се, че правенето на АА от натриев ацетат, бром и сулфер е било преживяване. Ако се развълнуваш малко, когато слагаш сулфера, бромът обича да изплува. Клороформът чрез ацетон и белина, но не помня какъв вид, ще доведе до екзотермична реакция и ще ви остави малко клороформ за дестилация. Наздраве, човече, добра работа.
 
Top