Проблемът с кристализирането на метамфетамина

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Продуктът на фенилацетон и метиламин с алуминиева амалгама, който е крайният продукт на здрава и висококачествена подложка, която има проблем с кристализирането, моля за помощ и насоки уважаемите ми учители.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Защо не разработите подробно изследването, което се извършва и предотвратява/причинява проблеми по време на процедурата по кристализация? Какви са използваните химикали и стъпките на вашата процедура и какъв точно е проблемът, за който трябва да се помогне?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 мл фенилацетон, 45 мл метиламин, 40%, 4 грама живачен хлорид, 350 грама фолио, 4 литра 97% етанол, 12 часа след началото на реакцията с толуол и 300 грама натриев хидроксид, толуолът се екстрахира с гореща вода, промива се със суха сол и се дестилира под вакуум. Пресният толуол, смесен с газообразен хлороводород, се утаява. Изгладих и изсуших с помощта на Бюхнерова фуния. Получих 170 грама бял прах с добър аромат. който се проми със студен ацетон и не кристализира по никакъв начин. Разполагам с достатъчно информация, за да приготвя метамфетамин и да го кристализирам, а съм учил магистратура по химия и нефтохимия. Но наистина паднах на колене от кристализирането на този продукт. Моля, помогнете, ако можете
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Рацемичният метамфетамин не пораства на големи парчета, отделя енантиомерите и се рекристализира от вода + алкохол.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Така че, ако разбирам правилно, тогава проблемът ви е, че метамфетамините отказват да изсъхнат. Както е споменато в наистина изключително добре написания пост в този форум[http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/] в частта "Общи проблеми" можете да намерите подтекст, който звучи като вашия проблем,
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Производство
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Здравейте Имате след синтеза си рацмичен продукт, който не може да се критикува Трябва да разделите изомерите и след това да криатлиите.
 
Top