Преобразувайте богатството си, издигнете статуса си

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Здравейте. Изглежда, че всички в този свят, в който живеем, се стремят да трупат пари и да ги харчат в най-скъпите ресторанти, за най-хубавите видове лекарства и за закупуване на острови, яхти и автомобили. Ние обаче не разбираме колко е важно да разбираме парите. Забележете, че в началото на тази статия споменах само за харченето на пари и нивото на адреналина ви се повиши. Следователно важното за печеленето на пари е как да ги харчим. Трябва да избягваме алчността и високомерието, защото те привличат вниманието на федералните агенти и крадците. Човек трябва да има финансови разпределения, различни от трафика на наркотици. Аз съм тук, за да ви посъветвам за други начини освен трафика на наркотици, за да изчистите репутацията си и да изперете мръсните си пари.

На първо място, търговия с криптовалути:
Търговията с криптовалути е една от най-сложните области за проследяване на източника на средства. В тази област, ако усвоите уменията за технически анализ и правилните методи за търговия, тя може да бъде най-добрата област за вас след трафика на наркотици, тъй като ви позволява да изпирате парите си.

Акции: Акциите са най-добрият начин и аз лично съм ги използвал. Не искам да печеля или да губя; искам борсовата общност, която се състои от елита. Човек трябва да се стреми да се интегрира в тази общност. По дяволите с акциите и печеленето или губенето; аз искам китовете. Сред тях винаги се намират корумпирани и се откриват големи финансови възможности.

Недвижими имоти: Недвижимите имоти не са далеч от акциите, тъй като тяхната общност също е голяма и корумпирана. Въпреки това недвижимите имоти предлагат големи възможности, особено в областта на строителството на недвижими имоти. Купувате порутена къща, ремонтирате и обзавеждате я и я продавате. Това е най-добрият начин да се интегрирате в общността на недвижимите имоти, тъй като хората, занимаващи се с недвижими имоти, обичат строителните предприемачи. Но се опитайте да откриете местата им за отсядане и да се представите като разработчик на недвижими имоти.

Присъединяване към луксозни клубове:

Присъединяването към луксозни клубове е един от най-добрите начини да се интегрирате към богатия елит на града, като например клубове за голф и клубове за отдих. Но ние говорим за луксозни клубове.

Не можете да се интегрирате сред тях, без да сте ясна личност с чиста репутация, като например да сте един от вариантите, споменати по-горе. Да, те са корумпирани, но се грижат и за репутацията си. Не бъдете тривиален човек, който иска да бъде известен в града като наркобарон, защото никой не иска това, дори Пабло Ескобар. Затова трябва да изчистите репутацията си преди парите си. Включването в елита ви носи инвестиции и големи възможности, които могат да ви спестят пет години търговия.

Благодаря ви много на всички.

Дакс
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Интересен текст, човече
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Точно така, приятелю.
Точно така...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Бих казал, че всичко зависи от ситуацията, м различните графства има различни закони, пплп имат различни умения. Няма добри методи. но това обновяване на къщи е готина идея, всъщност е трудно да се проследи колко е похарчено :)
 
Top